• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w dni niepłodne

rozpustni

New member
Czy podczas dni niepłodnych można zajść w ciążę ?

Czy wytrysk:
1. Czy w środku
2 lub na może przyczynić się do ciąży ?

Co myślicie odnośnie każdego ?

B

Basia

Guest
sam wytrysk nie jest "szkodliwy" raczej chodzi o to co taki plemnik potrafi (np. przeżyć sobie kilka dni)

Darka

New member
Ja powiem tak najlepiej się zabezpieczyć.My też stosowaliśmy prezerwatywy i raz się zdarzyło że pękła. Potem dni płodne ,niepłodne. A ja zawsze miałam nieregularne miesiączki. Ach bez sensu .Teraz biorę belarę i wiem że w ciążę nie zajdę. Bardzo mi służą te pigułki. PMS już tak mi nie dokucza jak wcześniej ,miesiączki nie są aż tak długie. Więc dla mnie tylko wszystko na plus.

artkam

Active member
Ja powiem tak najlepiej się zabezpieczyć.My też stosowaliśmy prezerwatywy i raz się zdarzyło że pękła. Potem dni płodne ,niepłodne. A ja zawsze miałam nieregularne miesiączki. Ach bez sensu .Teraz biorę belarę i wiem że w ciążę nie zajdę. Bardzo mi służą te pigułki. PMS już tak mi nie dokucza jak wcześniej ,miesiączki nie są aż tak długie. Więc dla mnie tylko wszystko na plus.
Wyczuwam w tym co zacytowalem jednostrzalowy post z kryptoreklama xD

Rozpoczął Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
X sex snap dla pań Ogłoszenia 0
E Sex spotkania Seks 2
M Sex w pracy Seks 5
R Sex doswiadczenia Ogłoszenia 1
R Sex analny Ogłoszenia 0