• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex-tricki, które działają.

Mężczyzna

Dantes

Cichy Podglądacz
Nasunął mi się pomysł na temat do rozmowy i dzielenia się doświadczeniem, mianowicie - jakie znacie tricki, sposoby, life-hacki, które ułatwiają i uprzejemniaja Wam seks i życie seksualne. Pomyślałem, że takimi informacjami warto się podzielić, zapewne wiele z nich jest nam znanych i sprawdzonych, aczkolwiek człowiek uczy się całe życie, dodatkowo na forum jest wiele osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z seksem i będą miały gotowy zbiór porad.

Co do seksu:
- z moich obserwacji świetnym sposobem na zwiększoną przyjemność zarówno dla faceta i kobiety w klasycznym misjonarzu, jest podłożenie po lędzwia dziewczyny złożonej małej poduszki, umożliwa to o wiele pełniejszą stymulację
- w pozycji na pieska, warto przyjąć wariant w którym schodzicie z łóżka, klękacie obok, kobieta opiera się na łóżku (prostopadle do brzegu 😛), a mężczyzna może wtedy kochać ją od tyłu, możliwa jest wtedy głębsza penetracja, kobiecie jest wygodniej i ogólnie jest "stabilniej"

Co do życia seksualnego:
- unikałbym sytuacji po których chodzę przez tydzień zestresowany czy może dziewczyna zaszła w ciążę, jeśli zacząłbym źle zakładać prezerwatywę, dla świętego spokoju wziąłbym kolejną, pomiędzy stosunkami zawsze dokładnie umyłbym sprzęt tak by być pewnym, że nic nie zostało dopiero brałbym się za kolejny raz (mimo stosowania prezerwatywy)
- bdsm - zacząłbym od wprowadzania pojedynczych rzeczy, raz kajdanki na ręce i trochę spankingu, kolejnym razem kajdanki na na nogi i może lekkie podduszanie, i za każdym kolejnym razem trochę więcej, a nie tak jak zrobilismy na początku, kupilismy zestaw i chcielismy wyprobowac wszystko na raz 😂😂😂

To kilka prostych pro-tipów, które przyszły mi do głowy, a jakie są Wasze ?
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Włączanie farelka w sypialni, by było ciepło i przyjemnie i bez przykrycia :-D

Pozycję nożycowe są moim odkryciem ostatnich lat. Mówię o tych, gdzie się leży trochę na boku i każdy z partnerów ma jedną nogę partnera między sobą. Możliwe, że odkąd , niestety, przytyliśmy to się bardziej sprawdzają, są mało męczące i długo można tak penetrować z różną głębokością. Da się też nieraz ręką dodatkowo pięścic. No i cały czas całować..
 
Mężczyzna

Michałcc

Cichy Podglądacz
Naszym odkryciem roku jest korek analny. Myślałem, że żona będzie przeciwko i nie uda się go zaaplikować a tu niespodzianka. Odczucia 2 x intensywniejsze. Polecam.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry