• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex spotkania

eros102

Nowicjusz
Witajcie . Jestem ciekaw czy umawiacie/umawialiście się na sex spotkania ?
Jakie macie doświadczenie w takich sytuacjach ? Spotykaliście się z osobami z forum czy w jaki sposób poznaliście swoje sex kontakty ?
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Ja byłem nawet w długotrwałym związku z kobietą poznaną przez internet. Oprócz tego również dwie dłuższe relacje przyjacielskie i kilka spotkań koleżeńskich. Wszystkie te znajomości miały swój początek w necie ale nie na tym forum 🙂
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Zwykłe spotkania i sex spotkania też wchodziły w grę z osobami poznanymi przez Internet. Głównie z portali randkowych, ale to było lata temu zanim tinder i snap stał się popularny - teraz większa konkurencja :)
 

Marlenka

Cichy Podglądacz
Po rozstaniu z mężem umawialam sie wlasnie na sex spotkania z kolega z pracy, zupełnie bez zobowiązań, spotykalismy sie w jasno okreslonym celu, zawsze napaleni bo w pracy mailowalismy o tym co bedziemy robic i podniecenie rosło, fajna sprawa żeby sie odstresowac itp.
 

Janekjanek

Cichy Podglądacz
Po rozstaniu z mężem umawialam sie wlasnie na sex spotkania z kolega z pracy, zupełnie bez zobowiązań, spotykalismy sie w jasno okreslonym celu, zawsze napaleni bo w pracy mailowalismy o tym co bedziemy robic i podniecenie rosło, fajna sprawa żeby sie odstresowac itp.
Cześć, umawiałaś się czy dalej preferujesz taka relacje ? Chętnie się zagłębie ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... umawialam sie wlasnie na sex spotkania z kolega z pracy, zupełnie bez zobowiązań, spotykalismy sie w jasno okreslonym celu,...
I to właśnie jest najpiękniejsze w stosunkach damsko-męskich.
Bez zobowiązań, ale za to ze 100 procentowa pewnością rozładowania seksualnego napięcia.
Szacun.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dobre 😁
Wiesz, kiedy miałem 20 kilka lat też tak twierdziłem, 3 miesiące do tylu było archeologicznym wykopaliskiem, jednak dzisiaj z perspektywy czasu jest troche inaczej, z przyjemnoscia wracam do tamtych chwil, do niezapominanych momentów . A byly piękne.
Poważnie.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Witajcie . Jestem ciekaw czy umawiacie/umawialiście się na sex spotkania ?
Nie bedac w zwiazku zdarzyło mi sie umowic na spotkanie czysto erotyczne, jednak nie z osoba przypadkowa, ledwo co poznana i nigdy przedtem nie widziana na oczy. Raczej bałabym sie z kims takim umawiac na seks, za duzo historii kryminalnych sie naoogladałam chyba:cool:
Jedynytaki, jak ty sie tak samo wylewnie bzykasz jak piszesz to o muj borze.... :rolleyes:
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Jedynytaki, jak ty sie tak samo wylewnie bzykasz jak piszesz to o muj borze.... :rolleyes:
🙂
E, tam, to jest tylko wynik zaocznego ukończenia SP i to w wieku 18 lat, bo dzieciarni tutaj nie ma.

Zacznę podobnie jak Rikke, nie będąc w związku zdarzyło mi się umówić...
W tygodniu nie miałem czasu ani głowy ani ochoty na białogłowe w łóżku, kiedy jednak nadchodził piątek wyćwiczony organizm dala znać o swoich potrzebach. A zaspokojenie ich było do znalezienia w popularnych knajpach i dyskotekach.
Nigdy nie milem większych problemów z podrywem, jednak nie dlatego, ze dziewczyny były "łatwe", o powodzeniu decydowała dbałość o zewnętrzny wizerunek, umiejętność tanca i prowadzenia rozmowy z nieznana kobieta. Oczywiscie na pierwszym miejscu zawsze znajdował sie seks, a nie pasjonujace rozmowy o kulturze baroku, bo i komu to potrzebne w weekend?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A kim ty jesteś, ze liczysz na sukces?

Czy wiesz o tym, ze dziewczyny nie sa idiotkami lecącymi na jakiś tam anons, tylko dlatego, ze jakiemuś facetowi zachciało sie za darmo podupczyc?
Zaistniej na forum, daj się im poznać, a kto wie...
Bo za darmo jest tylko wlasnołape walenie Ogonem o kant umywalki.
Pomyśl o tym.
.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Sex spotkania małopolska Seks 1
J Sex spotkania Ogłoszenia 2
S pomorskie Sex spotkania bez zobowiązań Ogłoszenia 7
L Sex-spotkania Ogłoszenia 0
N Sex spotkania ;) Warszawa Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry