• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seksualne słowa i określenia, które nas bardzo podniecają

Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Jakie teksty na Was bardzo działają?

Ja przed seksem uwielbiam słyszeć, że facet mnie tak wyrżnie, że będę piszczeć i wyć, że pokaże mi, jak to jest być jego kurewką, a jak mnie posuwa, to lubię słyszeć, że jestem jego małą niunią do rozkoszy i jak mówi: dobrze Ci suniu, co?
 

SexMachine

Cichy Podglądacz
ja lubię, jak mi moja żonka mówi, żebym jej włożył jeszcze głębiej :) wtedy dopiero zaczynam ostrą jazdę. Naprawdę takie coś podnieca. Ona na co dzień nie klnie, ale jak idziemy do łóżka, to zamienia się w bestię :D ale uwielbiam ją taką. Taka metamrfoza jest - nie ukrywam - w moim guście. Poza tym fajnie jak mówi do mnie pierdol mnie jeszcze mocniej :) jest kilka takich tekstów
 
K

kobietka w czerni

Guest
Nie ważne co, ważne jak! Szeptem, z mocą, ciepłem, namiętnością słowa bezczelnie wypowiadane wprost do uszka.
Połączenie w sferze oralnej to nie tylko obrabianie kutasa czy cipy ^^ To zjednoczenie mentalne. Nie ważne czy ubierane w słowa pełne poezji czy pieprznej brutalności. Ważne, że działają jak magnes, przełamują resztki oporów, że oczy zachodzą mgłą w oczekiwaniu magii uniesień!
W kwestii brzmienia podniecają mnie języki ugrofińskie (i to jak!) oraz wszelkie arabskie. Ta pierwotna gardłowość jakby wyjęta z Mordoru jest fascynująca.
 
P

Princessa

Guest
Najbardziej lubię jak mąż mówi mi: "€žChoć do mnie, wyliżę ci tę muszelkę"€. Hasło szlagier brzmi: "€žnie śpiesz się, nie śpiesz i tak zdążę Cię wybzykać"€ -€“ rano spieszyłam się do pracy i szybko ubierałam się. Nie ma nic lepszego i sex z samego rana :). Jednak najbardziej lubię, jak wracając z kąpieli, zdejmuję szlafrok, żeby założyć piżamę i słyszę: "€ž ślicznotko, nie zakładaj piżamy, bo i tak będę musiał ci ją zaraz zdjąć"€. Najbardziej istotne jest to, w jaki sposób mówi. Kształt ust i spojrzenie zdradzają, że jest podniecony. A te iskierki w Jego oczach....... wiem, że świecą tylko dla mnie. :p
 
Ostatnia edycja:

Mortimer

Erotoman
a ja lubię jak grzeczna dziewczynka, nagle zaczyna zachowywać się jak wyuzdana kurew, strasznie mnie to kreci i wtedy ostro się za nią zabieram. Jestem brutalny i wulgarny, jest mi podporządkowana.
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Jestem ciekawa, jakie słowa lub określenia seksualne na Was niesamowicie działają. Ja uwielbiam określenia ,,bawić się cipeczką'' ''walic gorącą, twardą pałę'' i ''rżnąć jak spragnioną suczkę'', wtedy jestem na maxa mokra :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

koffel

Cichy Podglądacz
Ja lubię wulgaryzmy. Lubię brać od tyłu,dawać klapsy i wyzywać od suk,szmat i klaczy ;P..... Uwielbiam też jak kobieta mówi "rżnij mnie mocniej "etc....
 

Halred

Erotoman
Ja lubię "mocniej", "zerżnij mnie", "zrób ze mnie swoją sukę". Chociaż zauważyłem że ważniejszy jest sposób w jaki to mówi, nawet głupie "kocham Cię" odpowiednio wypowiedziane podnieca :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry