• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w plaszczu przeciwdeszczowym przezroczystym plastikowym masturbacja poprostu fetysz plastikowy

Kobieta

Magdalena99

Cichy Podglądacz
Witam jestem młoda dziewczyna mam 23 lata i mam takie zachcianki jak fetysz plastikowy co związane z plastikiem poprostu PVC EVA TPU 100 % poprostu lubię to i zawsze ubieram zakładam na siebie takie płaszcze PVC EVA 100 % płaszcze przeźroczyste transparentne plastikowe przeciwdeszczowe na nagie ciało wysmarowane oliwka poprostu doznania nieziemskie....
Lubię plastic ten materiał poprostu plaszczy lubię to poprostu lubię w tym uprawiać seks jak się masturbowac sama w tym czy zakładać też plastikowe majtki PVC na dupcie i cipcie i masturbowac się w nich sikac w nie czy squirt w nie i foliowe rękawiczki czy winylowe jak i zwiazywac sobie twarz folia kapturem np. od tego płaszcza przezroczystego przeciwdeszczowego i w tym oddychać w tej folii mam orgazm naprawdę nieziemski kocham to i uwielbiam fetysz plastikowy przeźroczyste płaszcze przeciwdeszczowe spodnie majtki rękawiczki
I w dodatku zakładać jeszcze przeźroczyste transparentne spodnie plastikowe .
Taki fetysz poprostu mam plastikowy co myślą o tym fetyszu Panowie jak i Panie co myślą o moim fetyszu plastikowym pisać jak uprawiam w tym seks jak się masturbuje sama .
 
Mężczyzna

Bartez@34

Cichy Podglądacz
Mam wrażenie że pisząc tego posta miałaś na sobie garderobę plastikową i dobrze się bawiłaś 🥰🥰 bardzo mi się podoba twoja zajawka, ja odczuwam podobną satysfakcję ubierając majtki skórzane albo lateksowe z otworem na to co trzeba... Bardzo fajny fetysz 💪👍👍💦
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry