• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny z przymrużeniem oka

L

lingster

Guest
Witam Drogich Użytkowników Forum!
Mam na imię Kasia i chciałabym zdementować plotki o tym, że dobry kebab piecze dwa razy. Otóż naprawdę dobry kebab piecze i trzy razy. Niedawno zjadłam dobrego kebsa, po czym piekąco wypróżniłam się. Godzinę później uprawiałam z moim Misiaczkiem seks analny. Misiaczek już od 40 minut trzyma penisa w śmietanie, ale niewiele to pomaga.
Zachowajcie czujność

Pozdrawiam
Kasia


Źródło: joemonster.org
 
X

xwin1990

Guest
Mojej tak może raz na rok się zbierze na tego typu zabawy więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo żeby akurat w tym samym dniu zjadła kebaba. Ale na wszelki wypadek zapamiętam to sobie :LOL:
 
X

xwin1990

Guest
No i najważniejsza zasada w seksie analnym: "czyli to aby być z tyłu" w wersji po kebabie chyba traci tutaj znaczenie :unsure:
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Do tego typu zabaw polecam kuchnię indyjską, będzie piekło przez kolejny tydzień 🤣 Tylko pamiętajcie, żeby poprosić o najostrzejszą wersję potrawy ;)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Witam Drogich Użytkowników Forum!
Mam na imię Kasia i chciałabym zdementować plotki o tym, że dobry kebab piecze dwa razy. Otóż naprawdę dobry kebab piecze i trzy razy. Niedawno zjadłam dobrego kebsa, po czym piekąco wypróżniłam się. Godzinę później uprawiałam z moim Misiaczkiem seks analny. Misiaczek już od 40 minut trzyma penisa w śmietanie, ale niewiele to pomaga.
Zachowajcie czujność

Pozdrawiam
Kasia


Źródło: joemonster.org
Ja bym to w wodzie z lodem zanurzył, penisa, nie odbyt 😁
 

Sinecode

Cichy Podglądacz
Śmiejcie się. Kiedyś moją ex naszło na domowe ostre jedzenie. I jak to w kuchni bywa, naszła ochota na igraszki. Na jej nieszczęście kroiłem ostre papryczki i niezbyt dokładnie umyłem dłonie. Godzina moczenia tyłka w miednicy z mlekiem i ujadania na mnie nie mogła być zbyt przyjemna. 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry