• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Scat

A

AncymonX

Guest
Ooooh chciałabym żebyś się na mnie zesrała :* Lubie twarde klocki wystające z pięknej dupy można je obciągać jak fiuta :D
Kobiet w Polsce które lubią doprawiać seks kupą jest tyle że można je na palcach jednej ręki policzyć. To zbyt niszowa rzecz aby spotykać na forum co chwila taką dziewczynę, a już pisały tu dwie które nie sprawiały wrażenia fejkowych kont. Więc prawdopodobieństwo nie sugeruje pojawienia się kolejnej amatorki karmienia facetów mleczkiem czekoladowym z odbytu.

Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Kobiet w Polsce które lubią doprawiać seks kupą jest tyle że można je na palcach jednej ręki policzyć. To zbyt niszowa rzecz aby spotykać na forum co chwila taką dziewczynę, a już pisały tu dwie które nie sprawiały wrażenia fejkowych kont. Więc prawdopodobieństwo nie sugeruje pojawienia się kolejnej amatorki karmienia facetów mleczkiem czekoladowym z odbytu.
Ja też jestem prawie w 100% pewny że osoby podające się za kobiety lubiące scat to w rzeczywistości faceci fantazjujący w tym temacie.

Kobieta

AnalnaAnetka

Cichy Podglądacz
Podniecają was takie widoki? W sensie nie mówie o stycznosci z kałem ale samym obserwowaniu jak dziewczyna wydala z siebie wielkiego klocka o przy tym jęczy. Chciałabym żeby ktoś patrzył jak ja to robie ale boje się być niezrozumiana

Mężczyzna

nocna_lampka86

Cichy Podglądacz
Scat i piss uprawiaĺem tylko z jedna partnerka. Raczej scata obserwowałem jak moja ówczesna partnerka robiła. Nauczyłem się od niej, podniecało ją wszystko co wywołuje silne emocje. Przekraczanie kolejnych granic, to była w sumie jedyna zasada w łóżku. Muszę przyznać, że piss w trakcie, gdy byłem w niej to jest doświadczenie. Widok jej w trakcie scata też, nigdy z żadną nie byłem tak blisko.

Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Podniecają was takie widoki? W sensie nie mówie o stycznosci z kałem ale samym obserwowaniu jak dziewczyna wydala z siebie wielkiego klocka o przy tym jęczy. Chciałabym żeby ktoś patrzył jak ja to robie ale boje się być niezrozumiana
Przyznam szczerze na te fotki mnie podnieciły. Raczej nie chciałbym aby stolec poszedł mi na np. na klatę ale chętnie bym popatrzył jak się jakaś przy mnie wypróżnia. Myślę że może nawet bym jej tyłek podtarł.

Mężczyzna

PerwersPiss

Cichy Podglądacz
Jeżeli miałbym taka partnerkę co by ja to kręciło i chciała by przy mnie tak zrobić, to bardzo chętnie, bo mnie podnieca to co partnerkę.

Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
Hej :)
Widzę tematy toalety poruszane.
Jestem Dawid, 32 lata.
Fetyszysta moczu i kału od prawie 15 lat :)
Taak, zaczęło się w młodym wieku, kiedy kolega przyniósł filmik "2girl1cup" - by wszyscy się pośmiali.
Mnie to zaintrygowało i zacząłem powoli ciągle do tego tematu dążyć, a w rezultacie praktykować.

Szukam kobiety, która już jest w temacie kału lub mocno fantazjuje i chciałaby w jakiejkolwiek formie coś zrealizować.
Nie mam tabu względem żadnej z praktyk. Przez prawie 15 lat poznałem temat solo i z kobietami (choć to złoty gral wśród zboczonych kobiet) i lubię naprawdę dużo.

Jeśli fantazjujesz o tym lub lubisz temat to zapraszam, śmiało poznajmy się :)
Chętnie zaproszę na kawę, obiad.
Dam się poznać na randce.

Na co dzień jestem zwykłym spoko facetem.
Mam swoje hobby, mały biznes, ogólnie spoko życie.
Brak tylko kobiety o takich upodobaniach.

Szukam zarówno koleżanki, przyjaciółki jak i jestem otwarty na stały związek.
Daj sobie szansę spełnić te fantazje :) zero krępacji i tabu w tym względzie.
Jedyny warunek, musisz sama tego pragnąć, tak jak i ja :)

moj mail to scatperwers[małpa]gmail.com

H

house-meister

Guest
Ja również uwielbiam scat. A gdy liżę dupę chłopakowi czy dziewczynie (co też bardzo uwielbiam), nie wyobrażam sobie, żeby był tam czysty. Najlepiej od razu po zrobieniu kupy. Wtedy i zapach jest świeży. Lubię też szukać palcami w dupie czy nie ma czasem jakiegoś jeszcze kawałka kupy. Może ktoś ma podobnie do mnie?
MI się to zdarzyło, podczas rimmingu grzebałem równiez palcem głęboko w tyłeczku partnerki i celowo przybrudzałem sobie palce :)

Mężczyzna

Tomek8181

Cichy Podglądacz
Ja również uwielbiam scat. A gdy liżę dupę chłopakowi czy dziewczynie (co też bardzo uwielbiam), nie wyobrażam sobie, żeby był tam czysty. Najlepiej od razu po zrobieniu kupy. Wtedy i zapach jest świeży. Lubię też szukać palcami w dupie czy nie ma czasem jakiegoś jeszcze kawałka kupy. Może ktoś ma podobnie do mnie?
Ja też uwielbiam lizać dupkę. Podnieca mnie to bardziej niż robienie minety, choć to też uwielbiam. Generalnie podniecają mnie bardziej konkretne zapachy i smaki dlatego sex po kąpieli to trochę nie dla mnie. Kilka razy udało mi się namówić na rimming po calonocnej imprezie. U partnerki były pewne opory, że jest nie świeża, wręcz brudna ale ja byłem zachwycony!

Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
Szukam relacji kumpelskiej z dziewczynami HETERO, BI, LES - znajomość celem praktyk z kupą - bez poniżania i degradacji. Tylko realizacja w fetyszu i spełnienie obustronnie we wszystkim. Wydalanie przy drugiej osobie, na drugą osobę. Wąchanie kału, dotykanie, rozgniatanie, smarowanie ciała, robienie na twarz. Lewatywa i pierdzenie.

Zapraszam, napisz śmiało do mnie, poznajmy się bez tabu!

Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Szukam relacji kumpelskiej z dziewczynami HETERO, BI, LES - znajomość celem praktyk z kupą - bez poniżania i degradacji. Tylko realizacja w fetyszu i spełnienie obustronnie we wszystkim. Wydalanie przy drugiej osobie, na drugą osobę. Wąchanie kału, dotykanie, rozgniatanie, smarowanie ciała, robienie na twarz. Lewatywa i pierdzenie.

Zapraszam, napisz śmiało do mnie, poznajmy się bez tabu!
Dziewczyny na to idą? 😬

Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
Dziewczyny na to idą? 😬
Na co mają iść?
Jeśli jest to czyimś fetyszem to nie ma powodu tłumaczyć więcej bo ta druga strona zazwyczaj rozumie i potrzebuje podobnie.
Łatwo wtedy się dogadać.
Najtrudniej by dziewczyna mając te potrzeby, chciała się otworzyć i zrealizować. Są śmiałe kobiety z mocną potrzebą takich praktyk, jednak większość ma je w sferze fantazji podczas masturbowania się i nie zrealizuje tego realnie ;)
No, ale jak to mówią, szukajcie, a znajdziecie.
Chcąc kogoś poznać, raczej nie sama dziewczyna do mnie nie napisze, widząc tylko mój awatar "i love poop". Too easy by było ;) więc ja wychodzę ze śmiałym ogłoszeniem bo widzę, że wszyscy zachowawczy, nieśmiali jakoś.. ja nie ! ja jestem otwarty, perwersyjny, bezpośredni i tak też szukam i kuźwa wołam o atencję w tym inernecie bo tak cyberkować to można do końca życia ;)

Peace!

Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Dzięki za wyjaśnienie ziomuś, piona! :) Szanuję tylko myślę że mało jest dziewczyn które mają taki fetysz ale prawda jest też taka że nigdy tego nie sprawdzałem ;)