• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do Pań :)

trybel1

Biegły Uwodziciel
Jeszcze nie pokazywałam 🙉
Już nawet niekiedy w podstawówce bywały dziewczyny , które chętnie zdejmowały przed chłopakami majtki i dawały się obmacywać. Ja miałem w bloku , obok w klatce młodszą o rok sąsiadkę Magdę , która bardzo chętnie chowała się ze mną np. pod balkonami i zaraz stała przede mną na golasa , pozwalając dotykać się wszędzie , bez żadnych ograniczeń. Mieliśmy wtedy 11/12 lat. Ewidentnie bardzo jej się to podobało , bo kiedy rano wychodziłem na podwórko , ona już czekała na mnie pod balkonami. Codziennie.
Uwielbiała przy mnie np. siusiać , bo widziała , że bardzo mi się to podoba :)
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
No nie wierzę
Przecież nawet dzieci z przedszkola są ciekawe, jak wyglądają ciała innych, więc bawią się w lekarza (choć ma to oczywiście inny wydźwięk i wymiar niż to, co robią dorastające nastolatki). Zatem dlaczego nie wierzysz? Ludzie są różni.
I nietrudno sobie wyobrazić, że czasem dzieciaki np. bawiły się w ten sposób, że dziewczyna zgadzała się pokazać chłopakowi cipkę, jeśli on w zamian pokazał jej swojego ptaszka.
 
  • Like
Reactions: tpo
Kobieta

Tynka

Podrywacz
No nie wierzę
Faktycznie różnie to bywa. Ja od dziecka byłam bardzo wstydliwa . Ale kiedy miałam mniej więcej 10 lat pojechałam z mamą na wakacje do Sopotu . Poznałam tam dziewczynkę w moim wieku , która też mieszkała w tym samym domu, gdzie ja i mama miałyśmy wynajęte mieszkanie. Często się z nią bawiłam na podwórku. Ola, bo tak miała na imię , pod pretekstem pokazania blizny po operacji wyrostka robaczkowego chętnie zdejmowała majtki i wszystkim zainteresowanym chłopakom pokazywała cipkę . Bardzo mnie to intrygowało. Któregoś dnia spotkałam na klatce schodowej chłopca, którego też znałam z zabawy. Powiedział, żebym pokazała swoją bliznę . Byłam bardzo zmartwiona, że jej nie posiadam ale on powiedział, że nie musi być blizny a on i tak sobie popatrzy. Miałam mieszane uczucia. Z jednej strony ze wstydu dostałam wypieków ale z drugiej jakaś siła wyższa spowodowała, że zdjęłam spodenki i majtki do kolan. No i na to wszystko naszła moja mama , dostałam w skórę i znowu zrobiłam się bardzo wstydliwa. ;)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
No nie wierzę
Dlaczego ?
Ja zawsze kochałem pokazywanie się na golaska. W przeczkolu podglądałem koleżanki i bawiłem się z nimi w doktora. Pierwszą dorosłą kobietę wymacałem gdy miałem jakieś 12 lat. W nocnym pociągu nad morze. Udawała , że śpi kiedy ja wkładałem jej rękę do majtek.
Wysuwała biodra i zsuwała spodnie , żebym miał swobodniejszy dostęp. Zdziwiły mnie włoski i to , że jest mokra :)
Sam też lubiłem się masturbować na oczach studentek medycyny , na pobliskich akademikach.
 
  • Love
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry