• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do pań. Praca za seks.

Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Pytanie do Pań. Drogie Panie, czy zgodziłybyście się na dobrze płatne stanowisko biurowe w zamian za dyskretne zabawy z szefem ? Np. jakieś obmacywanie, wkładanie rąk pod spódniczkę, lodzik raz w tygodniu w zaciszu gabinetu. Poszłybyście na taki układ ?
 
L

lingster

Guest
Tylko, jeśli moim szefem miałby być mój partner. Tak w ramach podtrzymania chemii. I żeby nikt nie wiedział, ze jesteśmy razem. :D

Ale to dobra fantazja seksualna pod sesje masturbacji po narkotykach. :D
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Romantycznie ale... wtedy nie ma już tego podtekstu :) Seks z partnerem to seks z partnerem. Mnie bardziej chodzi o romans biurowy z podtekstem stanowiskowo-finansowym w tle :)
 
Kobieta

Klaudiuniaa

Cichy Podglądacz
Myślę że jeśli byłabym w tragicznej sytuacji finansowej i nie miała partnera mogłabym się zgodzić na taki układ
 
L

lingster

Guest
@BoomShakalaka no widzisz - czekaliśmy raptem nieco ponad 2 godziny :) @Klaudiuniaa właśnie taką sytuację miałem na myśli. Ja też bym się zgodził na jakiś romans gdybym nie miał pracy i byłby on warunkiem :)
No i gitara, gratki za odwagę. :)
Jednakże ja bym w dalszym ciągu na to nie poszła, chociaż teoretycznie mam teraz ku temu idealną okazję i sytuację życiowo-materialną ;)
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Układ byłby utrzymywany w tajemnicy, nikt by się nie dowiedział - wizyta w gabinecie szefa oficjalnie w celach służbowych i w tym czasie szybki numerek :) Nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec Polski ;) Ale rozumiem, że masz zasady i nie zgodziłabyś się, trzeba uszanować.
 
L

lingster

Guest
Układ byłby utrzymywany w tajemnicy, nikt by się nie dowiedział - wizyta w gabinecie szefa oficjalnie w celach służbowych i w tym czasie szybki numerek :) Nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec Polski ;) Ale rozumiem, że masz zasady i nie zgodziłabyś się, trzeba uszanować.
Nie, po prostu jak mam słuchać później pierdolenia na swój temat to wolę się wstrzymać i zatrudnić ze względu na faktyczne zawodowe umiejętności 🙄 mieszkam na takim zadupiu, że jeszcze nue zdążysz puścić bąka, a już wszyscy wiedza, jak śmierdziało.
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Chyba, że tak - miałem na myśli pracę w większym mieście ;) Choć i na zadupiu jak obie strony chcą to się ukryją a plotki i tak zawsze mogą się pojawić.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry