• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pyszna minetka - pytania i odpowiedzi :P

kira

Seks Praktykant
zapaliłem świeczke, jem ananasa i tak sie zastanawiam...


- lubicie jak sie was piesci ustami, jezykiem do konca czy lepiej dokonczyc pieszczoty reka?
- lubicie byc pieszczone ustami przez chwile po orgazmie (lub chcialybyscie tak :p)? czzy lepiej od razu przestac?
- lubicie jak chlopak zlizuje wase soki? nie brzydzi sie?

wolicie jak sie Was piesci szybko, wolno, a moze stopniowo?

i takie pytanie ogolne - jak najbardziej lubicie byc pieszczone?

^^
 

kira

Seks Praktykant
odpowiedzi na moje pytania :p

no wlasnie mam nadzieje, ze bedzie i dziewczyny sie podziela jakie maja potrzeby i jak to wszystkoe odbieraja :)
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Re: pyszna minetka :p

- lubicie jak sie was piesci ustami, jezykiem do konca czy lepiej dokonczyc pieszczoty reka?
- do końca.

- lubicie byc pieszczone ustami przez chwile po orgazmie (lub chcialybyscie tak :p)? czzy lepiej od razu przestac?
- przestać.

- lubicie jak chlopak zlizuje wase soki? nie brzydzi sie?
- lubię. nie brzydzi się napewno (chhybaby tego nie robił, gdyby tak było)

-wolicie jak sie Was piesci szybko, wolno, a moze stopniowo?
- różnie...

- jak najbardziej lubicie byc pieszczone?
- szaleńczo i namiętnie... :p


Proszę... Jest dokładniej?
 

kira

Seks Praktykant
chodzi mi o te koncowe soki :p

dzieki :) mam nadzieje, ze ten temat sie rozwinie bez mojej pomocy, a nie, ze bede musial sie dopraszac :p
 

Electra

Cichy Podglądacz
to kolejno pytania:

1. do końca!
2. jeszcze kilka sekund po ... ^_^
3. chyba się nie brzydzi... (bo czego?!)... ponoć lubi :D
4. CHYBA najbardziej stopniowo... ewentualnie szybko :D
5. jak ? Yyy... tak jak to robi teraz jest idealnie! :)
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Re: pyszna minetka :p

(a Ty znow z tym ananasem :p ;) )
1. moj chlopak na razie sie uczy, wiec nie wiem.
2. z samym pieszczeniem to najlepiej jeszcze chwileczke po orgazmie, ale delikatnie, wolniej, leciutko.
3. nie brzydzi sie, smakuje mu i w ogole ;) czy lubie?.. za malo doswiadczen :/
4. hm... srednio :)
5. podniecajaco :p
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Kira zachowujesz się jak małe dziecko z tym tematem. To, że uzyskasz odpowiedź nawet od każdej dziewczyny/kobiety zarejestrowanej na forum nie pozwoli ci poprawić swojej techniki ani nie powie ci jak postępwać z tą jedyną. One wszystkie są inne, a na dodatek między nimi występują takie ewenementy, że aż strach pomyśleć...
 

kira

Seks Praktykant
akurat sie nie zgodze :D bo ten temat jest tak z ciekawosci, a nie do zastosowan praktycznych :)
zechacem jedynie do wypowiedzi.
bo tak naprawde w kazdym temacie mozna napisac "pogadaj z *******" "idz do lekarza" "a kto ma wiedziec" itd.
tu chodzi jedynie o ciekawosc :p
a jasne, ze jak bede mial partnerke to ona moze bedzie lubila inaczej -- czego sie dowiem z czasem :p
 

Szarka

Erotoman
Re: pyszna minetka :p

kira napisał:
zapaliłem świeczke, jem ananasa i tak sie zastanawiam...


- lubicie jak sie was piesci ustami, jezykiem do konca czy lepiej dokonczyc pieszczoty reka?
- lubicie byc pieszczone ustami przez chwile po orgazmie (lub chcialybyscie tak :p)? czzy lepiej od razu przestac?
- lubicie jak chlopak zlizuje wase soki? nie brzydzi sie?

wolicie jak sie Was piesci szybko, wolno, a moze stopniowo? - to zależy od danej chwili, sytuacji

i takie pytanie ogolne - jak najbardziej lubicie byc pieszczone?

^^

nie rozumiem ostatniego pytania , proszę o szczegóły :D
 

kira

Seks Praktykant
no chodzilo mi tak ogolnie w jaki sposob tam i na calym ciele :p takie ogolne pytanie :p

edit:
ech :) pajac
pytania nie chcialem precyzowac, chcialem aby kazdy odpowiedzial na nie tak jak zrozumial
coz...chodzi o opis jak lubicie byc pieszczone i tyle
 

krakowiak

Cichy Podglądacz
Co do minetki lubie robić ja najpierw stosunkowo powoli, ale nie jak ślimak, jeżdżąc z gory na dol językiem . Warto u góry skupić sie na łechtaczce :) daje dużo przyjemności kobiecie.
potem dobrze jest zjechać na dół i chwile tam pozostać i próbować wsunąć język najgłębiej jak tylko się może. Moje dotychczasowe partnerki lubiły gdy robi sie to jeszcze chwile po orgazmie... same dociskały mi głowę ;) przyjemne uczucie .
Dobrze jest dołożyć czasem palce i zrobić chwilkę tzw " palcówkę "
:)
pozdrawiam
S.
 

zababa90

Cichy Podglądacz
ubicie jak sie was piesci ustami, jezykiem do konca czy lepiej dokonczyc pieszczoty reka? a ja lubię jak języczkiem jeździ po łechtaczce, a do myszki wsuwa paluszki
- lubicie byc pieszczone ustami przez chwile po orgazmie (lub chcialybyscie tak :p)? czzy lepiej od razu przestac? lubie byc pieszczona jezyczkiem jeszcze po
- lubicie jak chlopak zlizuje wase soki? nie brzydzi sie? to jest bardzo przyjemne,nie brzydzi się, a nawet mówi, że lubi mój "smak"

wolicie jak sie Was piesci szybko, wolno, a moze stopniowo? lubie jak pieści moją łechtaczkę palcami podczas stosunku, jak delikatnie zatacza koła wokół niej maczając paluszka w moich ustach
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry