• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przygody erotyczne

Kobieta

pinkprint

Cichy Podglądacz
Szukam inspiracji.
Z moim partnerem lubimy różne erotyczne przygody związane z nietypowymi miejscami i zachowaniami, takie jak na przykład nocne samochodowe wycieczki w niepełnym ubiorze, wybieranie się na spacery w samym płaszczu i szpilkach, etc.
Macie pomysły na podobne akcje? Chętnie przygarnę wszystkie.
 
Mężczyzna

Rartrak

Cichy Podglądacz
Kiedyś z żoną poszliśmy w nocy kochać się na pomost nad jeziorem. Udawaliśmy się beztrosko uciechom, aż się zorientowaliśmy ze na drugim końcu pomostu siedzi kilka osób i nas w ciszy obserwują. Zrobiła się niesamowicie podniecająca atmosfera, a w żonie obudził się dziki kocur, ale niestety nie chce już tego powtórzyć😔
Kumpel mi kiedyś opowiadał, jak pracował w McD, że podjechały na McDrive 2 fajne kobietki... Toples. Tak się pidjaral, że musiał iść dobie zwalić😁
 
Kobieta

pinkprint

Cichy Podglądacz
Kiedyś z żoną poszliśmy w nocy kochać się na pomost nad jeziorem. Udawaliśmy się beztrosko uciechom, aż się zorientowaliśmy ze na drugim końcu pomostu siedzi kilka osób i nas w ciszy obserwują. Zrobiła się niesamowicie podniecająca atmosfera, a w żonie obudził się dziki kocur, ale niestety nie chce już tego powtórzyć😔
Kumpel mi kiedyś opowiadał, jak pracował w McD, że podjechały na McDrive 2 fajne kobietki... Toples. Tak się pidjaral, że musiał iść dobie zwalić😁
Te dwie przygody już zaliczone ;)
 
Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
z żoną lubimy też wyjechać do klubu, a w drodze powrotnej zatrzymać się na szybki numerek.
Wracaliśmy z klubu i stwierdziliśmy że zatrzymamy się na skraju lasu na polnej drodze. Przez przypadek podczas igraszek włączyłem awaryjne "w nocy pod lasem gdzie żywej duszy nie ma" i akurat przejeżdżał policyjny samochód i się zatrzymał. Zorientowaliśmy się jak za nami włączyły sie sygnały. Nie zdążyliśmy się całkowicie ubrać jak dwóch policjantów podeszło do samochodu. Poświecili światłami latarkami uśmiechając się zapytali czy wszystko OK, sprawdzili dowody. No i dostaliśmy pouczenie......:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry