• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przed chwilą wepchnęłam sobie całą gruszkę do cipki

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
w takim razie pokaż zdjęcie, bo ci nie uwierzymy... każdy może sobie takie piczki pisać. My nie gimbaza tylko dorośli ludzie
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Niepokoi mnie milczenie Napalonej, dynie przygotowałem jak się należy, ba, nawet jedna jest z ogonkiem a tu zamiast brzęczącej monety, niezrozumiale milczenie.

album_pic.php


album_pic.php

Źródło: szkice.feen.pl - Licencja CC BY-NC-SA 3.0
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Eeee to nie gruszka, raczej jakas malusia grusia :p

Technicznie: piszesz w pierwszym poscie o ucisku na macice- znaczy cała grucha w srodku czy ogonek taki długi?:unsure:
 
N

Napalona_Lesba

Guest
Eeee to nie gruszka, raczej jakas malusia grusia :p

Technicznie: piszesz w pierwszym poscie o ucisku na macice- znaczy cała grucha w srodku czy ogonek taki długi?:unsure:
Gdy pisałam pierwszy post, miałam gruszkę głębiej - a fotka pochodzi z wczorajszej nocy, inna gruszka, inna masturbacja itd. Zabawy z gruszką powtarzam dość często - raz uda się włożyć głębiej, do końca, a raz kawałek wystaje.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
No to dalej techniczne pytanie: jak grucha wlezie cała do konca, to jak ja niby wyciagasz?
Przeciez nie za ogonek.. 😁

Nie ze sie czepiam, po prostu probuje zrozumiec proces🧐
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Czy ty odczuwasz jakąś przyjemność z tego? Bo dla mnie jest to wątpliwa sprawa... Zdecydowanie wolę męskię przyrodzenie niż gruszkę lub inne cuś...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry