• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem ?

Mężczyzna

Robog

Cichy Podglądacz
Cześć jestem tu nowy i mam pierwsze pytanie. Jestem prawiczkiem, nie masturbuje się a opisana niżej sytuacja jest z moja pierwsza dziewczyna w życiu i ostatnią. Nie wiem czy to problem. Jak jesteśmy w ubraniach, całujemy się namiętnie, ja dotykam jej punktów erogennych i ona zaczyna mruczeć, to kiedy jestem tak z boku np leżę na jej nodze, lub leżę na boku nasze ciala się dotykają to staje mi penis. Sytuacja powtarza się kilka razy w jednym dniu przy podobnych okolicznościach. Jednak po którymś razie jak leżę na niej między nogami i całujemy się itd jak wyzej to mam wytrysk (w ubraniach). Czy to są problemy z przedwczesnym wtryskiem czy to normalne ?
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Cześć jestem tu nowy i mam pierwsze pytanie. Jestem prawiczkiem, nie masturbuje się a opisana niżej sytuacja jest z moja pierwsza dziewczyna w życiu i ostatnią. Nie wiem czy to problem. Jak jesteśmy w ubraniach, całujemy się namiętnie, ja dotykam jej punktów erogennych i ona zaczyna mruczeć, to kiedy jestem tak z boku np leżę na jej nodze, lub leżę na boku nasze ciala się dotykają to staje mi penis. Sytuacja powtarza się kilka razy w jednym dniu przy podobnych okolicznościach. Jednak po którymś razie jak leżę na niej między nogami i całujemy się itd jak wyzej to mam wytrysk (w ubraniach). Czy to są problemy z przedwczesnym wtryskiem czy to normalne ?
Szczerze, to raczej uważam, że to jest normalne ;) dopiero zaczynasz takie przygody, każdy ma inne reakcje na bodźce, mi kiedyś też podczas pieszczot się zdarzało na samym początku moich przygód z kobietą mieć takowy wytrysk, z czasem ogarniesz swoje ciało, reakcje oraz odczucia i będziesz też już inaczej reagować. Będziesz wiedział kiedy zwolnić, kiedy to się zbliża i ewentualnie jak działać, ale także z każdym razem będzie to rozciągać się w czasie :)

Nie stresuj się a po prostu poznawaj swoje ciało, oraz zachowania swojej partnerki :)
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
To odpuść i idź na żywioł. Zajmij głowę czerpaniem przyjemności, a nie schizami 😏
Opanujesz sztukę szybciej niż myślisz.
Luzik 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry