• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z prezerwatywą

SiC

Cichy Podglądacz
ostatnio masturbowalem sie z prezerwatywa na penisie(jeszcze prawiczek jestem) i zaniepokoilo mnie kilka rzeczy :) od poczatku najpierw mialem problemy z zalozeniem, wydawalo mi sie ze prezerwatywa jest za mala nie wiem czy tak powibbo byc:) ale nakladalem podczas wzwodu i szczerze sie nameczylem zeby ladnie weszlo bez powietrza na koncu ( w sumie nie udalo sie :)) mniejsza z tym kwestia wprawy chyba no ale co do rozmiaru mam 14 cm obwodu i jakie na takie cos trza prezerwatywy jakies przecietne??:) chyba przecietne no i drugi problem podczas owej masturbacjii gumka zawijala mi sie pod napletek i to rzynosilo dosc nieprzyjemne wrazenia czy podczas stosunku tez sie tak zawija czy to po prostu tylko przy masturbacji bo np jest wieksze tarcie??? kiedy zakladacie prezerwatywe w pelnym wzwodzie czy jakos podczas
ok teraz w skrocie jaki ma byc rozmiar(czy nie byl za maly ) i czy wam sie zawija pod napleta (pewnie nie ale kto pyta nie bladzi) dzieki narq
 

ted

Biegły Uwodziciel
Z zalozeniem tez mam problem ale na upartego w koncu wejdzie, pozniej troszke sie rozciaga i jest cacy. W sumie to nie wiem czy mi sie zawija pod napletek ale raczej nie stwierdzilem wiec chyba nie (chociaz jak jest ukryty to nie widze :wink:) ale przezerwatywy sa dobre i jak chwilke sie pomeczysz to wejdzie oczywiscie na czlonka w zwodzie.
 

keniusz

Cichy Podglądacz
Ja też mialem klopoty podczas nakladania na poczatku....teraz po jakis 10-15 razach jest spox(chociaz nie moge powiedziec,zeby bylo bardzo dobrze) prezerwatywa musi przylegac i nie ma mocnych, aby nakładała sie lekko. Duzo lepiej jest gdy naklada ją dziewczyna....wydaje mi sie,ze im idzie to sprawniej niż mi samemu.
co do podwijania sie(ewentualnego wchodzenia pod napletek) to tez sie u mnie to dzieje.
Czesto zdarza mi sie coś takiego,ze kondom bardziej sie rozwija i dochodzi do sytuacji,ze z penisa zwisa kilkucentymetrowy "flaczek gumki"...no ale to sie zdarza, gdy go wyciągne z kobitki:)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Nom tak to jest ze podczas ruchow frykcyjnych prezerwatywa sie zaczyna rozciagac troche i dlatego potem juz nie ma problemow
 

gonia

Erotoman
keniusz napisał:
Ja też mialem klopoty podczas nakladania na poczatku....teraz po jakis 10-15 razach jest spox(chociaz nie moge powiedziec,zeby bylo bardzo dobrze) prezerwatywa musi przylegac i nie ma mocnych, aby nakładała sie lekko. Duzo lepiej jest gdy naklada ją dziewczyna....wydaje mi sie,ze im idzie to sprawniej niż mi samemu.
co do podwijania sie(ewentualnego wchodzenia pod napletek) to tez sie u mnie to dzieje.
Czesto zdarza mi sie coś takiego,ze kondom bardziej sie rozwija i dochodzi do sytuacji,ze z penisa zwisa kilkucentymetrowy "flaczek gumki"...no ale to sie zdarza, gdy go wyciągne z kobitki:)

no to przydalo by sie przy wyciaganiu przytrzymac troszke i dopiero wyjac ;) chociaz to raczej i tak nieuniknione ;) zreszta nie wiem nie patrez sie hehe ;)
 

fraszka

Podrywacz
A nie wydaje sie Wam że prezerwtywa która wchodzi pod napletek podczas "ruchów frykcyjnych" :? jest nieco po prostu za mała?
 

SnOOk3r

Nowicjusz
no fakt faktem ale fraszka mi sie zdaje ze ona bedzie zaduza raczej jezeli sie myle to sory :lol: heh zdeka zaduza chociaz szcerze mowiac mi sie to jeszce niezdazylo a co do tego iz prezerwatywy sa ciutke za male ze to tak ujme za waskie to moge sie zgodzic bo tez musze sie sporo nameczyc zeby wlazla fakt faktem jest tak tylko przy durexach hmmm ine zadko stosuje ale ja osobiscie np wole sie pomeczyc z zalozeniem mam wieksza pewnosc ze po skonczeniu bedzie na miesjcu niz jezeli po zakonczeniu zblizenia mam ujzec jej brak 8)
 

SiC

Cichy Podglądacz
z tym zakladaniem to ja se poradze heheh tylko sie obawiam ze np zanim sie z tym namecze to mi przejdzie podniecenie i bedzie klapa heheh no ale coz zdarza sie chyba:)
 

SnOOk3r

Nowicjusz
sic niom zdaza sie hmmmmm.mowisz ze boisz sie o to ze zadluko zajmie ci te zakladanie hm ale nawet jak przejdzie ci te podniecenie jak to nazwales :) to sadze ze jak ujzysz swoja partnerke to powruci a jezeli nie to jezeli twoja partnerka wezmie sprawe w soje rece to na bak wruci :lol:
 

Gangrel

Seks Praktykant
Jesli bedzie mial zalozona prezerwatywe i nagle Kolega Mu "sflaczeje", to bedzie musial zakladac nastepna... bo penis sie zmniejszy, a prezerwatywa nie - dlatego zaklada sie je na wzwiedzionego czlonka, zeby dokladnie przylegala i zeby w srodku nie bylo powietrza.
 

SnOOk3r

Nowicjusz
to tak ale ja to zrozumialem w ten sposob ze mu sie odechce wogle....heh wsumie tego niewziolem pod uwage ze chodzi o ponowne zakladanie:( hehe
 

yukoi

Cichy Podglądacz
Extra sposób na sprawszenie objętość członka i przystosowania użycia prezerwatywy, wejśmy rolke papieru toalotowego i powoli wkłądaj na niego penisa w zwodzie, Jeżeli trudno się wkłada to znaczy że musisz mieć prezerwatywy XL :-D.
 

yukoi

Cichy Podglądacz
Jezeli uważasz tak to napisz do firm produkujących prezerwatywy na przeżucenie się na większe rozmiary.
 

tanatos

Cichy Podglądacz
A ja tam nie wiem...
przestałem uzywac Durexów elite easy on bo po prostu pekały
nie wiem z czego to wynika ze mój penis bokiem sie wymyka ale ... :lol:
Fakt ze te gumki łatwiej wchodzily i nic sie nie zawijało nigdzie
ale z drugiej strony siegały tylko do połowy :?
pozdrowienia
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry