• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

"Problem" z facetami bi?

Mężczyzna

Endriu44

Cichy Podglądacz
Zauważyłem pewną obsesję/lub i problem.

Otóż jeśli ktoś fantazjuje o seksie/masturbacji,boi się tematu ewentualnych pieszczot,pocałunków.

Wygląda na to że,albo są tu tylko "faceci bi",którzy myślą tylko główką,albo boją się,że mogą się zauroczyć całym ciałem(nie tylko penisem),osobowością a co gorsza danym człowiekiem(o zakochaniu to nawet nie ma opcji).

U tych ludzi nie istnieje pocałunek.

Strzepanko,papa i gadanie jakim to jest się hetero w 200 %

To chyba problem psychologiczny,w tym homofobicznym kraju.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
pewnie masz duzo racji. Powiem jak to wyglada z mojej perspektywy. 1 na 1 z facetem - nie bo to gejowe. Dodatkowy facet dla mnie i dla zony - oooo to co innego. Mozna mu nawet lodzika zrobic z finalem bo przeciez jest zona wiec to nie gejowe:) i przyznaje racje - pocalowac: nie, polknac kutasa po same kule: a prosze bardzo:)
 
Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
Zauważyłem pewną obsesję/lub i problem.

Otóż jeśli ktoś fantazjuje o seksie/masturbacji,boi się tematu ewentualnych pieszczot,pocałunków.

Wygląda na to że,albo są tu tylko "faceci bi",którzy myślą tylko główką,albo boją się,że mogą się zauroczyć całym ciałem(nie tylko penisem),osobowością a co gorsza danym człowiekiem(o zakochaniu to nawet nie ma opcji).

U tych ludzi nie istnieje pocałunek.

Strzepanko,papa i gadanie jakim to jest się hetero w 200 %

To chyba problem psychologiczny,w tym homofobicznym kraju.
Nie bardzo rozumiem dlaczego widzisz to jako "problem psychologiczny"?
Czy nie mogę być zainteresowany wyłącznie sexem - bez sfery uczuciowej?
Nie mam ochoty na zauroczenia czy zakochania...
Chcę tylko być porządnie wyruchany przez kolesia, który po wszystkim powie "do zobaczenia" i sobie pójdzie... a nie będzie namawiał na romantyczne kolacje przy świecach i pocałunki w świetle księżyca.
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Nie miałem jeszcze "kontaktu" bi z innym facetem, mimo że bym chciał, ale też chciałbym i całować jak i "używać" pieszczot. Nie tylko trzepanko i nara, ale wszystko. W tym przytulanie po jak i w trakcie
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Parę razy skosztowałem sexu z facetem . Pieszczoty , całowanie , dotykanie oczywiście oral i anal . Było zawsze podniecająco ! . Jestem bi .
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
W sumie to chyba osobiste kto jakie ma przekonania w tym temacie 🤔 Jeżeli ktos czuje sie komfortowo bez pocałunków to co ci do tego? Seks z facetem przy kobiecie to też nie jest jakieś zło 🤷‍♂️ Nie każdy wchodzi w biseksualizm jak skok do jeziora 🙄 Zależy jak sie z tym czuje 🤔Takie moje zdanie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry