• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z erekcją !

Status
Zamknięty.

Maciej12345

Cichy Podglądacz
Witam
Mam 23 lata i pewien problem..
Długo nie miałem partnerki, prawie 3 lata i wiadomo jakoś musiałem sobie radzić i jechałem na ręcznym..
Pół roku temu poznałem dziewczynę, obecnie jesteśmy razem. Problem związany jest z erekcją, podczas gry wstępnej zazwyczaj jest wszystko OK, ale gdy dochodzi do sexu i założenia gumy często mi opada i wydaje mi się że jakoś podświadomie się stresuje chociaz sam nie wiem czym :/ jak parę razy nie wyszło to byłem tak zdesperowany w obawie o kolejne niepowodzenia że sięgnąłem po kamagrę i tak jadę do dzisiaj oczywiście w ukryciu przed dziewczyną :/ czasem się udaje rano doprowadzić do stosunku bez jej zażywania ale członek jest wyraźnie mniej twardszy Nie chcę cały czas jechać na wspomagaczach bo jestem młody i zdrowy, jak temu zaradzić ? Dobrze się odżywiam, dużo trenuje..
 

Nerogs

Cichy Podglądacz
Problemem jest stres, za bardzo się stresujesz, że ci nie wyjdzie i zawiedziesz dziewczynę. Póki nie wyeliminujesz problemu w swojej głowie możesz używać jakichś suplementów zwiększających erekcję, zamawiałem takie w sklepie nocszecherezady. Może zbyt długo tą gumkę nakładasz i w tym czasie wszystko ustaje? Jeśli dziewczyna Cię podnieca to nie powinno być problemu, musisz go zneutralizować w psychice i po pierwszym udanym razie będzie już ok.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry