• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem przy seksie od tylu

Mężczyzna

Yeshin

Cichy Podglądacz
Cześć, borykam się z partnerką z takim problemem. Podczas seksu od tyłu, nawet po wcześniej penetracji i 'rozciagnieciu' jej trochę w ten sposób kobieta odczuwa dyskomfort i ból, jakby mój penis zbyt mocno napierał na ściankę - przynajmniej tak mi to tłumaczy. Nie do końca wiem w czym może leżeć problem, wielkość, zakrzywienie penisa, czy może jakaś specyficzna budowa ciała partnerki, gdyż wcześniej z innymi partnerkami nie miałem tego problemu. Może ktoś wie jak zabrać się do tematu, żeby trochę ten jej dyskomfort zniwelować? Lubię tę pozycję a z wyżej wymienionego powodu partnerka jednak nie jest chętna na seks w tej pozycji. Nie mówię o seksie analnym
 
Mężczyzna

Dantes

Cichy Podglądacz
Może spróbujcie powoli i na spokojnie, w różnych "formach" pozycji od tyłu, przykładowo tak, że klęczycie na podłodze, partnerka jest oparta tułowiem i rękami na łóżku a ty delikatnie ja penetrujesz, jeśli tutaj będzie ból to może klasycznie na łóżku ale z różnym nachyleniem tułowia partnerki do łóżka (opiera się na rękach / opiera się na łokciach / całkowicie się wypina głową oparta o łóżko), jeśli tak nie to może spróbujcie na stojąco, co najważniejsze zawsze zaczynaj powoli, patrz i słuchaj jak Twoja partnerka reaguje, dopiero gdy będzie bezboleśnie i dobrze dla Was obojga, możesz próbować robić bardziej zdecydowane ruchy :) i najważniejsze to na spokojnie niby pozycja od tyłu jest tylko jedna ale tak naprawdę ma bardzo dużo wariantów z różnym ułożeniem ciała, czasem mała zmiana kąta nachylenia potrafi nie tylko usunąć ból, ale mocno zastymulować dziewczynę, na pewno coś znajdziecie, ale bez pośpiechu 😃
 
Mężczyzna

Yeshin

Cichy Podglądacz
Próbowaliśmy wielokrotnie w różnych 'wariantach' tej pozycji i niestety żadna z nich nie okazała się komfortowa dla partnerki... Może pora odpuścić i cieszyć się innymi doznaniami 😅
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
@Yeshin A czy Twoja partnerka jest wystarczająco podniecona? Informacja z internetu:
„…w wyniku podniecenia seksualnego dochodzi do rozszerzania i wydłużania się kanału pochwy, stąd tak duża rozbieżność w długościach.”
Zawsze również warto iść do fizjoterapeuty uroginekologicznego żeby sprawdził czy mięśnie dna miednicy nie są niekorzystnie napięte.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Cześć, borykam się z partnerką z takim problemem. Podczas seksu od tyłu, nawet po wcześniej penetracji i 'rozciagnieciu' jej trochę w ten sposób kobieta odczuwa dyskomfort i ból, jakby mój penis zbyt mocno napierał na ściankę - przynajmniej tak mi to tłumaczy. Nie do końca wiem w czym może leżeć problem, wielkość, zakrzywienie penisa, czy może jakaś specyficzna budowa ciała partnerki, gdyż wcześniej z innymi partnerkami nie miałem tego problemu. Może ktoś wie jak zabrać się do tematu, żeby trochę ten jej dyskomfort zniwelować? Lubię tę pozycję a z wyżej wymienionego powodu partnerka jednak nie jest chętna na seks w tej pozycji. Nie mówię o seksie analnym
Myślę, że Ty jesteś wyższy od swojej partnerki i po prostu penis za wysoko przychodzi. Proponuję, żeby partnerka była na jakimś podwyższeniu
 
S

some14one

Guest
Popieram Pania wyzej. Jak ona kleczy i jest tylem to jak napierasz na "górną" ścianke to moze byc problem i pewnie o to chodzi.
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Możecie też spróbować czegoś innego: odwróconego jeźdźca. Jest w podobnej wtedy pozycji, ale sama może kontrolować kąt nachylenia i głębokość wejścia i testować, co jej pasuje, a co nie.
Poza tym może warto sprawdzić pod kątem psychologicznym - może odczuwa głębiej (mówię o psychice, nie pochwie) dyskomfort, gdy Ci się "wypina", przez co jest bardziej spięta, a to rodzi napięcia i w konsekwencji ból.
 
Mężczyzna

LukaszLu

Cichy Podglądacz
Cześć, borykam się z partnerką z takim problemem. Podczas seksu od tyłu, nawet po wcześniej penetracji i 'rozciagnieciu' jej trochę w ten sposób kobieta odczuwa dyskomfort i ból, jakby mój penis zbyt mocno napierał na ściankę - przynajmniej tak mi to tłumaczy. Nie do końca wiem w czym może leżeć problem, wielkość, zakrzywienie penisa, czy może jakaś specyficzna budowa ciała partnerki, gdyż wcześniej z innymi partnerkami nie miałem tego problemu. Może ktoś wie jak zabrać się do tematu, żeby trochę ten jej dyskomfort zniwelować? Lubię tę pozycję a z wyżej wymienionego powodu partnerka jednak nie jest chętna na seks w tej pozycji. Nie mówię o seksie analnym
Próbowaliśmy wielokrotnie w różnych 'wariantach' tej pozycji i niestety żadna z nich nie okazała się komfortowa dla partnerki... Może pora odpuścić i cieszyć się innymi doznaniami 😅
Moja ma podobny problem i dotycz to w szczególności pozycji na pieska. Jak się okazuje problemem jest tyłozgięcie macicy. W sumie jak się dobierze odpowiedni kąt wejścia, to nie ma żadnego problemu i mogę się porządnie wyszaleć😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry