• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem, Ciąża

Mężczyzna

Anonimowo123##

Cichy Podglądacz
Witam, Z dziewczyną kilka dni temu masturbowaliśmy się kiedy doszedłem ona spróbowała spermy, nie uprawialiśmy seksu, jednak ona po mnie też zaczęła się masturbować po 1 dni zastanawialiśmy się czy może być z tego ciąża, jednak byłem przekonany, ze nie ma szans, ale dziewczyna była podczas Owulacji i mi powiedziała, ze jest szansa skoro dotykała mojego penisa i czuła płyn prawdopodobnie Preejakulat, jeśli chodzi o sperme to nie miała z nią styczności tylko spróbowała nic więcej i teraz czytając w internecie różne rzeczy zaczeliśmy się nakręcać i nagle zaczęły ją boleć piersi, stały się większe podobno w 2 lub 3 dzień był to duży ból, teraz jest mały, ale występuje, prosiłbym o pomoc bo jestem tym bardzo przejęty, jeszcze czytając w internecie różne rzeczy, prócz bólu piersi podobno jeszcze ma inny śluz , Według mnie jest to mało prawdopodobne bo ludzie w dużo gorszych sytuacjach sie obawiają a nic z tego nie ma, jestem w tym temacie zielony więc prosiłbym o pomoc z góry dziękuje
 
M

Michal66

Guest
Myślę, że musiałbyś mieć dużego pecha/albo szczęście żeby z tego wyszło dziecko. Kobietę przed okresem też mogą boleć piersi. Polecam pójść do sklepu i kupić test ciążowy, to rozwieje wasze wątpliwości 😉
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jak to faktycznie ciąża to po urodzeniu pierwsze co to test na ojcostwo.
Możesz to zrobić bez jej wiedzy, wymaz z policzka Twój i dzieciaka i po kilku dniach będziesz wiedział.
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Witam, Z dziewczyną kilka dni temu masturbowaliśmy się kiedy doszedłem ona spróbowała spermy, nie uprawialiśmy seksu, jednak ona po mnie też zaczęła się masturbować po 1 dni zastanawialiśmy się czy może być z tego ciąża, jednak byłem przekonany, ze nie ma szans, ale dziewczyna była podczas Owulacji i mi powiedziała, ze jest szansa skoro dotykała mojego penisa i czuła płyn prawdopodobnie Preejakulat, jeśli chodzi o sperme to nie miała z nią styczności tylko spróbowała nic więcej i teraz czytając w internecie różne rzeczy zaczeliśmy się nakręcać i nagle zaczęły ją boleć piersi, stały się większe podobno w 2 lub 3 dzień był to duży ból, teraz jest mały, ale występuje, prosiłbym o pomoc bo jestem tym bardzo przejęty, jeszcze czytając w internecie różne rzeczy, prócz bólu piersi podobno jeszcze ma inny śluz , Według mnie jest to mało prawdopodobne bo ludzie w dużo gorszych sytuacjach sie obawiają a nic z tego nie ma, jestem w tym temacie zielony więc prosiłbym o pomoc z góry dziękuje

Nie ma szans, uspokojcie sie oboje. A jesli twoja dziewczyna bedzie w ciazy teraz i uzna, ze to dlatego, ze polknela sperme w czasie kiedy miala owulacje, to faktycznie- bedziecie musieli sie rozstac, chyba ze chcesz wychowywac nie swojego bombelka:) Rany boskie, czy wy nie mieliscie w szkole WDZ????
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Witam, Z dziewczyną kilka dni temu masturbowaliśmy się kiedy doszedłem ona spróbowała spermy, nie uprawialiśmy seksu, jednak ona po mnie też zaczęła się masturbować po 1 dni zastanawialiśmy się czy może być z tego ciąża, jednak byłem przekonany, ze nie ma szans, ale dziewczyna była podczas Owulacji i mi powiedziała, ze jest szansa skoro dotykała mojego penisa i czuła płyn prawdopodobnie Preejakulat, jeśli chodzi o sperme to nie miała z nią styczności tylko spróbowała nic więcej i teraz czytając w internecie różne rzeczy zaczeliśmy się nakręcać i nagle zaczęły ją boleć piersi, stały się większe podobno w 2 lub 3 dzień był to duży ból, teraz jest mały, ale występuje, prosiłbym o pomoc bo jestem tym bardzo przejęty, jeszcze czytając w internecie różne rzeczy, prócz bólu piersi podobno jeszcze ma inny śluz , Według mnie jest to mało prawdopodobne bo ludzie w dużo gorszych sytuacjach sie obawiają a nic z tego nie ma, jestem w tym temacie zielony więc prosiłbym o pomoc z góry dziękuje
Czuję się jak w gimnazjum i przypomniało mi się to:

 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Podczas owulacji w kobiecie zachodzą zmiany. Śluz jest inny, mogą wystąpić nawet problemy z cerą. Widzę że wiedza seksualna jest straszna. Nie da się zajść w ciąże połykając sperme!!
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Autor postu napisał jedynie o ,,próbowaniu". Nie napisał dokładnie, w jaki sposób zrobiła to jego partnerka, tu mam na myśli, że wzięła do ręki obspermionego członka a potem...., Być może autorowi chodzi o to, że jej ręka i jej palce miały wcześniej styczność ze spermą zanim sama zaczęła sobie dogadzać . Przynajmniej ja tak zrozumiałam ten post. :)
I teraz pytanie, czy onanizując się ,,pobrudzoną" nasieniem ręką bądź palcem, można zajść w ciążę?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry