• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prawiczek, pomysł na grupę wsparcia

Status
Zamknięty.

TNF

Cichy Podglądacz
"PRAWICZEK"
Pokrzywdzeni RAtunku Wołający I CZEKający

To mój nowy pomysł na grupę wsparcia dla szczególnie dotkniętych przez los a mianowicie podstarzałych prawiczków

Na początek terapii proponuje podać wiek i wyżalic sie jak bardzo dokucza Ci obecny stan rzeczy i co Ci w nim najbardziej przeszkadza, moze wspólnie znajdziemy rozwiązanie naszych problemów
 

TNF

Cichy Podglądacz
a ten jest troche inny tematycznie :) chce zobaczyc ile osób jest w podobnej wytuacji i czuje sie z tego powodu źle a w poprzednim jest dyskusja na temat mojego problemu :) zlałbym wszystko w jeden post ale na ten wpadłem dopiero później ;)
 

Słonko11

Nowicjusz
Zamiast wesprzeć kolegę psychicznie to jeszcze go dobijacie. Co za brak taktu ;)
Żeby Ci było raźniej: mam 22 lata i jestem prawiczkiem (myślę, że sytuacja nie ulegnie zmianie przez najbliższe lata)
 

Słonko11

Nowicjusz
Mayonez to jest grupa wsparcia dla osób, które nigdy nie uprawiały seksu. To, że się nie kochaleś przez rok nie robi z Ciebie wtórnego prawiczka :lol:
 

Lewiatan

Nowicjusz
Ale dlaczego grupa wsparcia? To jakiś problem, choroba, tragedia, kataklizm? Jeśli tak Ci cnota uwiera, to wiesz, aż się roi od agencji towarzyskich albo chętnych dziewczynek jeśli kasy Ci żal.
No brak mi słów...
 

Mayonez

Seks Praktykant
Słonko11 napisał:
Mayonez to jest grupa wsparcia dla osób, które nigdy nie uprawiały seksu. To, że się nie kochaleś przez rok nie robi z Ciebie wtórnego prawiczka :lol:
Właśnie,że robi :wink:
Lewiatan napisał:
Ale dlaczego grupa wsparcia? To jakiś problem, choroba, tragedia, kataklizm? Jeśli tak Ci cnota uwiera, to wiesz, aż się roi od agencji towarzyskich albo chętnych dziewczynek jeśli kasy Ci żal.
No brak mi słów...
tak,ale wtedy łatwo o hiv/inne choroby weneryczne :eek:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Eeee tam. Nie prawda. Każdy(chyba) ma jakieś znajome i z pewnścią ktoraś z nich by z nim do łożka poszła (nie podejrzewam żeby jakaś moja znajoma miała świadomie narazić mnie na chorobę)
 

Słonko11

Nowicjusz
Mayonez jak idziesz kochac się z prostytutką to zakładasz prezerwatywę i szansa na zarazenie jest minimalna. Nooo chyba, że lubisz spotry ekstremalne... Seks z prostytutką bez gumki powoduje wydzielenie więcej adrenaliny niż skok na bungee bez liny... :lol:

aprilmoon zazdroszcze Ci takich znajomych. Dla mni nikt by się nie poświęcił i nie spędził ze mną nocy... ;)
 

Słonko11

Nowicjusz
To pewnie strona internetowa z funduszy LPR...
Prezerwatywa nigdy nie jest 100% bezpieczna ale to co przed chwila przeczytałam to bzdura...
Plemniki przenikajace przez MIKROPORY w prezerwatywie :lol:
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Wednesday Prawiczek Pierwszy raz 2
W 32 letni prawiczek. Jakaś pani pomoże? Pierwszy raz 21
Mariano-1985 Prawiczek dla żony... Fantazje erotyczne 1
P Prawiczek szuka pani Seks 1
S 18 letni prawiczek szuka pani Ogłoszenia 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry