• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pozycja od tyłu

irka

Cichy Podglądacz
jestem z moim chlopakiem juz calkiem dlugo i probowalismy rozne rzeczy, ale moim 'cichym' marzeniem jest sprobowac pozycji od tylu ;) Mamy tylko maly[?] problem - moj chlopak nie moze we mnie wtedy wejsc. probowalismy juz chyba wszystkiego.
Czy jest jaka specjalna technika czy to zalezy od anatomii?
 

kira

Seks Praktykant
ja napisze jak mysle, nie probowalem nigdy...
najlepiej w pozycji "na pieska' wypnij sie troche, calkowicie rozluznij.
wiem, ze trzeba uzyc kremu, olejku. aby nie bylo sucho.
slyszalem, ze trzeba troszke rozciagnac tam... moze niech Twoj chlopak delikatnie stara sie wejsc i tak malymi kroczkami bedzie coraz wiecej wchodzil...
 

irka

Cichy Podglądacz
Hmm widzisz my nie mamy problemu z tym, ze jestem nie dosc wilgotna. Acha i nie chodzi o seks analny - tylko zwykla pozycje od tylu.
Generalnie jest tak, ze nam ta pozycja 'nie wychodzi' - nie mozemy w niej uprawiac seksu, bo - wlasnie nie wiemy dlaczego :/
moze dlatego, ze moj chlopak jest duzo wyzszy? I czy waga ma jakies znaczenie? Oboje nie jestesmy najszczuplejsi, ale tez nie mamy jakiejs strasznej nadwagi. Przeszlo mi rowniez przez mysl, ze moze on jest zbyt krotki - chociaz chyba bycie przecietnej dlugosci powinno wystarczyc?
Sory, ale po prostu nie potrafie znalezc wytlumaczenia, a na 'tych' filmch wyglada to tak prosto ;)
 

wstydliwa20

Nowicjusz
Myślę, że ta sprawa wymaga dużo prób i przede wszystkim wypięcią Twojego tyłeczka jak najbardziej. Napewno się uda.
Długość penisa w tej pozycji chyba raczej nie ma znaczenia, wzrost myślę tak samo. Mój mężczyzna też jest ode mnie znacznie wyższy a ta pozycja nam wychodzi.
Gorzej z innymi :p
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
To zabawne, ale zawsze myślałem, że od tyłu najłatwiej jest wejść. Wszystko widzisz więc co to za problem? Niech złapie małego i nakieruje.
 

gosiaa

Cichy Podglądacz
a właśnie że nie nogi szeroko ;) mój facet też jest dużo wyższy i z początku nam nie wychodziło, bo tyłeczek miałam za nisko. ale wystarczy że będziesz miała nogi "razem", a on trochę szerzej uklęknie (twoje nogi między jego) i będzie dobrze :)
 

mara

Seks Praktykant
Re: pozycja 'od tylu'

Wiem, że niektórzy nie lubią w pozycji na wilka. Jeśli nie słyszeliście jak to jest na wilka to opisze krótko. Pani kuca, za nią ustawia się pan, kuca, podobnie jak od tyłu, tylko zamiast wsadzania członka pan podnosi głowę i wyje Auuuuuuuuu :))
 

kudlaty xD

Cichy Podglądacz
Re: pozycja 'od tylu'

pozycja na rodeo tez sie moze niektorym nie spodobac. xD polega na tym ze podczas seksu w pozycji na jezdzca panienka mowi ze ma aids, po czym stara sie jak najdluzej utrzymac na partnerze... ;))
 

antonio

Nowicjusz
Rodeo może być ciekawe heh Wracając do tematu. Pozycja od tyłu jest moją ulubioną pozycją erotyczną. Ważne jest aby pupę partnerki ustawić na odpowiedniej wysokości w innym wypadku sex od tyłu może być nieprzyjemny zarówno dla partnera jak i partnerki. Z całą pewnością nie jest to dobra pozycja kiedy partnerka jest ciasna i nie jest zbyt głęboka, facet z dużym penisem nie będzie mógł wejść w nią cały i to popsuje zabawę. Od tyłu lubię najbardziej wtedy kiedy mogę penetrować pochwę partnerki całą długością penisa.
 

ogierek

Cichy Podglądacz
Ta pozycja sprawiała mi niewielką trudność ze względu na to, że dziewczyna jak przyjęła pozycję na pieska, to jej pochwa była dość wysoko w stosunku do tego gdzie był mój penis. Dlatego zawsze ułatwialiśmy to sobie, że albo szeroko rozchylała nogi obniżając zawieszenie ;) albo kładła się tak jakby na brzuchu ale z kolanami zgiętymi pod sobą - taka kulka. Wtedy można było śmigać!
 

zababa90

Cichy Podglądacz
A może spróbujesz położyć się na brzegu łóżka, a on klęknie na podłodze. Może sobie podłożyć coś pod kolana, bo długo nie wytrzyma na twardej powierzchni:)
 

marekimbramowski

Cichy Podglądacz
Pare ważnych rzeczy: Po pierwsze partnerka w musi być podniecona, kolejno członek partnera musi być dobrze nawilżony. Sugeruje jakieś specjalne nawilżacze ewentualnie śline. Kolejno partnerka musi rozluznić sie. Mieśnie pośladków nie mogą być spięte. Partner musi napierać nawilżonym członkiem ale na tyle lekko by wejść w partnerke a nie "wpaść" bo może sie to boleśnie skonczyć. Polecam próbowac eksperymentować. No i powodzenia!
 

Erogen_pl

Cichy Podglądacz
Na pewno jest to pozycja dla doświadczonych osób. Kombinowanie podczas gdy oboje niezbyt się w tym orientują, może doprowadzić do nieprzyjemnej, a nawet krępującej sytuacji.Niektórzy próbują na siłę, co jest w ogóle porażką. Nie można nikogo zmuszać, bo w seksie chodzi przecież o przyjemność:)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Seks analny - od tyłu czy klasyczna? Która pozycja lepsza? Kamasutra 48
wielbicielminety Pozycja 69 Seks 16
H Jaka jest Twoja ulubiona pozycja (pytanie głównie do panów) Seks 13
Keny łest Dziwna pozycja Seks 16
Keny łest Pozycja na jedźca Seks 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry