• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pozycja na szweda

Status
Zamknięty.

antonio

Nowicjusz
Przyznam szczerze, że nigdy nie słyszałem o pozycji na szweda. Prędzej chodzi Ci o sex na szweda. O seksie na szweda mówimy wtedy kiedy partnerka obserwuje masturbującego się mężczyznę, czerpiąc jednocześnie z tego dużą przyjemność. Tuż przed wytryskiem spermy, mężczyzna wprowadza penisa w pochwę kobiety i w niej kończy.
 

jaromeo

Cichy Podglądacz
W komedii „Dziewczyna moich koszmarów” tytułowa bohaterka zażądała od Eddiego tej właśnie pozycji. Chodziło mniej więcej o: kobieta opierając się o ścianę staje na rękach lub podpiera się karkiem o podłogę, a mężczyzna staje między jej rozwartymi nogami i rozpoczyna penetracje uderzając rytmicznie w dół...
powodzenia :twisted:
 

zababa90

Cichy Podglądacz
Pozycja na szweda ma kilka odmian np. jak napisał jaromeo, albo "szwedzki fotel" mniej skomplikowane
 

Justyna

Podrywacz
Przyznam, że ja o takiej pozycji nigdy nie słyszałam i pierwszy raz spotykam się z tą nazwą (intrygujące), ale z waszych wypowiedzi wynika, że i tak w sumie nie za bardzo wiadomo, o co chodzi, bo są już dwa pomysły, albo raczej domysły. Zastanawia mnie, skąd się wzięła ta nazwa?
 

fenix

Nowicjusz
Jest coś takiego jak szwedzki stół.
Całe dobro do konsumpcji wystawione na stele(nie ma krzesełek)klient podchodzi, nakłada na talerzyk i tak na stojąco konsumuje lawirując między ludźmi.
I pewnie panna, musi wystawić co ma a kolo podchodzi i na stojąco bierze co chce.
Jak opowiedział mój kolega" wchodzi jak na swoją czereśnię":)
 

fenix

Nowicjusz
Jeżeli partner ma mocne łydki to i tak można. Justyna ale łóżko jest niżej niż stół i partnerowi mogą drętwieć nogi, stół jest wyżej więc będzie lepszy.
 

arbder

Cichy Podglądacz
O ile dobrze pamiętam, to ten rodzaj seksu polega na tym, że facet wkłada penisa pod pachę partnerki i tak ją "posuwa".
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
wielbicielminety Pozycja 69 Seks 16
H Jaka jest Twoja ulubiona pozycja (pytanie głównie do panów) Seks 23
K Dziwna pozycja Seks 16
K Pozycja na jedźca Seks 18
R pozycja na pieska Porady seksualne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry