• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pomoc dla młodej mamy - wirtualne

Mężczyzna

Rebus66

Cichy Podglądacz
Skoro jak piszesz byłaś w związku 22 lata to musiało być coś na rzeczy że nie wziął Cie za żonę. A może to Ty jego utrzymywałas.
 
Kobieta

Pinklaska

Cichy Podglądacz
Nie przejmuj sie nia. Ona taka jest. Gryzie kazdego, do kazdej osoby nie czlowiek a wilk z wscieklizna. Za wszystko, za nic, za kazde zdanie, opinie. Jakbys oddychala tez by ja wkurwiało. Menopauze ma nie potrafi ogarnac swego stanu. Ani przyznac sie ze ma problem sama z soba. Ale gryzie innych nadal. Mnie, Ciebie, co za roznica. Rozumiem ze jestes mloda mama w trudnej sytuacji. Radzisz sobie i dla swojego dziecka jak mozesz. Starasz sie, dzialasz a nie siedzisz w miejscu. Najlepszego dla Ciebie i Twojego dziecka w zyciu. By wszystko dobrze sie wam ukladalo, pomyslnosci i bylo zdrowe i szczesliwe. Trzymajcie sie tam i kibicuje Wam. Ps. Glowa do gory, bedzie mamo wszystko dobrze. Jeszcze zobaczysz :) Powodzenia!
Doceniam wsparcie, nie rozumiem, po co ludzie się tak gryzą w internecie, ja nikogo nie atakuję, mam swój temat tutaj, pod czyimiś się nie wypowiadam jeśli nie jestem zainteresowana.
Dziękuję, może to co robię nie jest super poprawne, ale taka droga jest w porządku, moje dziecko na tym nie ucierpi w przyszłości, ponieważ zachowuję pełną anonimowość.
A na ten moment i obecne problemy finansowe poza pracą, do której chodzę wirtualna pomoc-za pomoc jest zbawienna. Tak mogę zapewnić mi i mojej córce odpowiednie warunki.
Przyda się 😊 miłego wieczoru
 
Mężczyzna

Martin 101

Podrywacz
Doceniam wsparcie, nie rozumiem, po co ludzie się tak gryzą w internecie, ja nikogo nie atakuję, mam swój temat tutaj, pod czyimiś się nie wypowiadam jeśli nie jestem zainteresowana.
Dziękuję, może to co robię nie jest super poprawne, ale taka droga jest w porządku, moje dziecko na tym nie ucierpi w przyszłości, ponieważ zachowuję pełną anonimowość.
A na ten moment i obecne problemy finansowe poza pracą, do której chodzę wirtualna pomoc-za pomoc jest zbawienna. Tak mogę zapewnić mi i mojej córce odpowiednie warunki.
Przyda się 😊 miłego wieczoru
Mam nadzieję że kiedyś odmieni się Twoja sytuacja i nie będziesz potrzebowała dodatkowego źródła dochodu.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry