• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Polecane strony dla zarobku

Kobieta

Karotka

Cichy Podglądacz
Hej, znacie jakieś stronki lub aplikacje na których mogę zarobić ze sprzedaży zdjęć/sextingu/ocenek?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Jakby tak chcieć woń polskiej cipki, czy pachy w świat wypuścić, to można i tutaj 🤔

Się z tego zrobił niezły biznes, nie wiedziałem, że to aż tak rozwinięte i że taki popyt!
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Hej, znacie jakieś stronki lub aplikacje na których mogę zarobić ze sprzedaży zdjęć/sextingu/ocenek?
Bez jakiegokolwiek zaangażowania możesz próbować wszędzie tak naprawdę - gadu gadu, omegle, 6obcy, wszelkiego rodzaju czaty tak naprawdę, nawet na apkach randkowych możesz próbować szczęścia ze sprzedażą.

Jak interesują cię duże pieniądze to wtedy chyba opcja jest tylko jedna - Only Fans. Tylko na OF żeby zarobić też poważniej musisz prowadzić zewnętrzne social media (instagram+twitter to must have). Im więcej różnych platform tym większy transfer widowni i potencjalnych kupców na OF. Tylko trzeba to z wyczuciem poprowadzić żeby ban nie poleciał (zwłaszcza IG).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry