• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

podoba mi się inny mężczyzna

Kobieta

nati

Nowicjusz
Od dłuższego czasu podoba mi się brat mojej przyjaciółki z którym dobrze się dogaduje i chciałabym abyśmy razem gdzieś wyszli. Nie jestem tylko pewna czy on też widzi mnie w ten sam sposób co ja jego. Podoba mi się bardzo, cały czas myślę o nim, śnie o nim, myślę o seksie z nim i pocałunkach. Myślę o nim nawet kiedy jestem z moim chłopakiem, myślę o nim robiąc mu loda, myślę o nim całując go czy przytulając. W ostatnim czasie seks z moim chłopakiem mnie po prostu znudził i nie mam już ochoty tak jak kiedyś. Czasami po prostu robię coś aby mieć święty spokój i wiem, że tak nie powinno być i nie oceniajcie. Po prostu nie wiem co zrobić z tą sytuacją. Miała któraś z was taki problem? :confused:
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Od dłuższego czasu podoba mi się brat mojej przyjaciółki z którym dobrze się dogaduje i chciałabym abyśmy razem gdzieś wyszli. Nie jestem tylko pewna czy on też widzi mnie w ten sam sposób co ja jego. Podoba mi się bardzo, cały czas myślę o nim, śnie o nim, myślę o seksie z nim i pocałunkach. Myślę o nim nawet kiedy jestem z moim chłopakiem, myślę o nim robiąc mu loda, myślę o nim całując go czy przytulając. W ostatnim czasie seks z moim chłopakiem mnie po prostu znudził i nie mam już ochoty tak jak kiedyś. Czasami po prostu robię coś aby mieć święty spokój i wiem, że tak nie powinno być i nie oceniajcie. Po prostu nie wiem co zrobić z tą sytuacją. Miała któraś z was taki problem? :confused:
albo porzucasz marzenia o bracie przyjaciółki i ratujesz związek, albo kończysz związek i lecisz do kolesia i tyle, to jest ten problem, że Ty robisz krzywdę tylko i wyłącznie swojemu obecnemu facetowi, nie sobie
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
albo porzucasz marzenia o bracie przyjaciółki i ratujesz związek, albo kończysz związek i lecisz do kolesia i tyle, to jest ten problem, że Ty robisz krzywdę tylko i wyłącznie swojemu obecnemu facetowi, nie sobie
Tylko właśnie nie wiadomo, czy on jej nie widzi w relacji friendzone
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Czyli sex jest nudny, więc chcesz wypróbować drugiego. Moja rada - rzuć obecnego faceta, wypróbuj drugiego i wtedy porównasz który jest lepszy.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
A czy brat znajomej jest zajęty? Bo jeśli tak, to gorzej. Ale jeśli jest wolny to droga do rozmowy z nim na poważnie stoi otworem.
A co do obecnego chłopaka - cóż, ludzie odchodzą od partnerów i żyją.
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Od dłuższego czasu podoba mi się brat mojej przyjaciółki z którym dobrze się dogaduje i chciałabym abyśmy razem gdzieś wyszli. Nie jestem tylko pewna czy on też widzi mnie w ten sam sposób co ja jego. Podoba mi się bardzo, cały czas myślę o nim, śnie o nim, myślę o seksie z nim i pocałunkach. Myślę o nim nawet kiedy jestem z moim chłopakiem, myślę o nim robiąc mu loda, myślę o nim całując go czy przytulając. W ostatnim czasie seks z moim chłopakiem mnie po prostu znudził i nie mam już ochoty tak jak kiedyś. Czasami po prostu robię coś aby mieć święty spokój i wiem, że tak nie powinno być i nie oceniajcie. Po prostu nie wiem co zrobić z tą sytuacją. Miała któraś z was taki problem? :confused:
Najlepiej jest chyba z nim porozmawiać. Zaprosić na kawka czy piwo. Nie ma nic prostszego niż niezobowiązująca rozmowa. Jak odmówi, to przynajmniej będziesz pewna, że nie jesteś w kręgu jego zainteresowań.
W czasie rozmowy może też się okazać, że zupełnei dosebie nie pasujecie, lub on może się Tobą bardzo zainteresować.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
@xavras autorce posta chodzi bardziej o sex, a nie związek cytuję: ,,Myślę o nim nawet kiedy jestem z moim chłopakiem, myślę o nim robiąc mu loda,,
 
H

Habakuk90

Guest
Od dłuższego czasu podoba mi się brat mojej przyjaciółki z którym dobrze się dogaduje i chciałabym abyśmy razem gdzieś wyszli. Nie jestem tylko pewna czy on też widzi mnie w ten sam sposób co ja jego. Podoba mi się bardzo, cały czas myślę o nim, śnie o nim, myślę o seksie z nim i pocałunkach. Myślę o nim nawet kiedy jestem z moim chłopakiem, myślę o nim robiąc mu loda, myślę o nim całując go czy przytulając. W ostatnim czasie seks z moim chłopakiem mnie po prostu znudził i nie mam już ochoty tak jak kiedyś. Czasami po prostu robię coś aby mieć święty spokój i wiem, że tak nie powinno być i nie oceniajcie. Po prostu nie wiem co zrobić z tą sytuacją. Miała któraś z was taki problem? :confused:
Rozumiem Cie doskonale mam tak często... Kiedyś myślalem, że to coś złego ale teraz uważam, że chemii nie oszukasz... Jest to zauroczenie... Chęć spróbowania owocu zakazanego... Albo sproboj to urealnić.... Albo niech to będzie Twoja Fantazja... Rozwaz co Ci się opłaca... Ja jestem zdania, że trzeba chwytac chwilę... Ale jak masz potem zalowac... To sobie daruj... Sproboj rozkręcić relacje między Tobą a Twoim facetem...
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
To zależy czy chodzi Ci tylko o seks, czy też brakuje Ci czegoś w sferze emocjonalnej, czego nie daje Ci Twój facet; gdyby zachodziła ewentualność 1, to raczej bym na Twoim miejscu pomówił z partnerem, co jest nie tak, jeśli wariant 2 - skorzystał, a z facetem się rozstał
 
X

xwin1990

Guest
Jeśli jesteś już dość długo ze swoim i ogółem dobrze się dogadujecie a brakuje tylko tej przysłowiowej iskry w łóżku to najlepiej o tym porozmawiać. Czasami przyczyną mogą być chociażby problemy w pracy którymi on nie chce Cię martwić i dusi to w sobie przez co traci koncentrację na zadbaniu o własny związek. Czasami przyczyna może być banalna a jak już się uda rozwiązać to Będziesz jeszcze marzyć żeby trochę zwolnił ;)
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jeżeli to zauroczenie to przejdzie, jeżeli nie to może masz niedobór kutosolu w organizmie. Powiedz swojemu naczelnemu dostawcy żeby cie dobrze przekutasił bo masz potrzebę. No chyba że jesteś w związku na którym Ci specjalnie nie zależy, jeśli tak to stwórz jakąś sytuację z kolegą którego kutanga cie wzywa i zabierz go na jazdę próbną.
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Po co się męczyć w związku, który nie daje satysfakcji... nudny seks to pora szukać innego kutasa, no sorry ale takie życie
Dokładnie...
Nic Cię nie zobowiązuje? Małżeństwo, dzieci, kredyt, wspólne uciekanie przed wymiarem sprawiedliwości???
Rozstań się w zgodzie i próbuj z innym, bo jak już na początku się nie układa to wierz mi z czesem będzie tylko gorzej....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry