• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie???

Nimfoman95

Cichy Podglądacz
Jak w temacie 😜 podglądaliście/łyście kogoś gdzieś ? Np sąsiadkę sąsiada albo np na zakupach w przymierzalni jakieś obce osoby lub gdzieś na basenie siłowni itp ? ;)
 

Wojtus19811

Cichy Podglądacz
Miałem wstać o 3 rano do pracy, moja żona lubiła do puznych godzin siedzieć przed tv. Tej nocy nie mogłem zasnąć, po kilku godzinach meczenia się z zasnieciem usłyszałem przymykajace się drzwi w drugim pokoju. Wstałem po ciuch i przez uchylone dzwi zobaczylem lezaca golutka na kanapie. Wiec wrucilem do sypialni po tel i zaczolem nagrywac... piekny widok. Zmartwilo mnie tylko to że rozmawiała przez tel z facetem w obcym języku. Czy to już zdrada.... Nie wiem
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Zdarzyło mi się koleżankę ale o tym wiedziała, że jestem blisko, i wtedy za dużo nie widziałem. Miałem okazję kiedyś młodą ekspedientkę podejrzeć, była w zwiewnej sukieneczce i było jej widać piersi po tym jak się nachyliła
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie podglądałem. Wprawdzie myśl o podglądaniu np. kobiet biorących prysznic nago jest podniecająca, jednak dotąd nie zdarzyło mi się nigdzie natrafić na taki widok.
W drugą stronę, też uznałbym za podniecającą myśl, gdybym się dowiedział, że jakaś kobieta podglądała mnie nago, gdy brałem prysznic lub gdy się masturbowałem.
 
I

iplingta

Guest
kiedys gdy jezdziłem na kursy i mieszkałem w bursie mielismy takie otwarte prysznice tylko na zasłone jedni sie zasłaniali inni nie a ze było pozno i byłem sam to tego nie zrobiłem, mozna było wejsc i po paru krokach zobaczyc kto bierze prysznic. Nasza opiekunka była kobieta taka przed 50 i raz kończąc brac prysznic zauważyłem ze mi sie przygląda, zasłoniłem sie szybko a i ona szybko znikł. Z perspektywy czasu żałuje ze to zrobiłem :D
 
N

nomitabe

Guest
Też nie podglądałam. Podnieca mnie fakt , że ktoś może zauważyć, wejść... A podglądać mogła bym inną parę podczas seksu ... Taki prawdziwy naturalny sex bez skrępowania jest najlepszy
Ja czasem patrzę wzrokiem po oknach sąsiadów czy takowego gdzies ktos nie uskutecznia, ale jakos mało aktywni sąsiedzi ;-))))
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Mam sasiadke, ja sie ppalam latem w strongach ona też, w stringach na swoim podwórku,nie raz sie bawilem sprzetem i widzialem jej odbicie w oknie, wie dokladnie co też robila, mysle że sie pocichu obydwoje podgladamy mi to sie podoba zwlaszcza jak opalam sie calkiem nago😊
 
  • Like
Reactions: r81
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Mam sasiadke, ja sie opalam latem w stringach ona też, w stringach na swoim podwórku,nie raz sie bawilem sprzetem i widzialem jej odbicie w oknie, wiem dokladnie co też robila, mysle że sie pocichu obydwoje podgladamy mi to sie podoba zwlaszcza jak opalam sie calkiem nago😊
 
Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Poszedłem tego dnia szybciej spać, żona została jeszcze pooglądać TV. Zasnąłem i przebudziłem się po jakiejś godzinie. Światło zzsalonu było sciemnione. Po cichu wstałem i poszedłem sprawdzić. Żona siedziała na golasa. Oglądała na tablecie film po odsłonach już wiedziałem jaki. Miała mocno rozwinięte nogi i się spotykała po piersiach brzuchu. Byłem w szoku. Na stole leżało dildo, po pewnym czasie zaczęła się z nim bawić, byłem w szoku jaką była napalona. Jeszcze jej takiej nie znałem. Nic jej do teraz nie mówię. Od czasu do czasu idę spać wcześniej i może jeszcze mi się uda ja nakryć:)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Podglądanie żony przy... Fantazje erotyczne 15
P Podglądanie Masturbacja 18
S Podglądanie w Toalecie Fetysze i perwersje 8
M Podglądanie z ukrycia Masturbacja 35
O Podglądanie na żywo Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry