• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pocieranie cipki

Wikaa

Cichy Podglądacz
Witam, razem z partnerem zastanawiamy się czym można pocierać myszkę przy bdsm. Ogólnie to lubię ból tylko nie wiemy co będzie do tego najlepsze.
Jakie są wasze propozycje? Najlepiej aby to były rzeczy które każdy posiada w domu.
 
A

Anika

Guest
Art, aleś się kolego wysilił... Mam nadzieję, że Wikaa się odgryzie przy najbliższej okazji :p

Witam, razem z partnerem zastanawiamy się czym można pocierać myszkę przy bdsm. Ogólnie to lubię ból tylko nie wiemy co będzie do tego najlepsze.
Witamy na forum :) Interesuje Was też ogólny pussy punishment (kary dla c*pki)? Bo pocieranie jako takie w zasadzie można wykonać prawie wszystkim i przy odpowiednim nacisku osiągnie się efekt o jaki Wam chodzi.
 
Ostatnia edycja:
Polecam usiąść gołym tyłkiem na pokrzywach.... ciekawe doświadczenie a i zdrowotność przy tym zyska :cool:
Ewentualnie oset...ale to już wersja hard....
 
Harry zaczynam się Ciebie bać :p

A czemóż to bać się?? u mnie na wsi jestem najspokojniejszym gospodarzem i pastuchem w całej okolicy... nawet jak po spożyciu sporej dawki bimbru, kiedy to zasnąłem w mrowisku, budząc się zachowałem spokój.... kiedy na grzybobraniu napadli mnie wilcy, także zachowałem zimną krew... Pani ja ze stycznia - zimna opanowana krew, brzydzę się przemocą i grupowymi gwałtami;)
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
papier ścierny 36...
są też włókniny ścierne z nasypem korundowym gradacja 4 albo 6 momentalnie depiluje a przy mocnym dociśnięciu zdziera do kości....
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry