• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pochwalę się fotkami żony

Mężczyzna

cucki4ever89

Cichy Podglądacz
Jesteśmy młodym małżeństwem. Żona często wysyła mi nagie lub półnagie selfie jak jestem poza domem. Chciała czasami żebym podsunął jej fotkę przypadkowej osobie siędzącej obok w autobusie/pociągu. Kręci nas to bardzo. Lubie jak komuś staje na jej widok :)
Chetnie podesle jej fotki. Chcemy żeby tym razem to ktoś pokazał lub wysłał jej fotki komuś obcemu lub znajomemu ;)
Z chęcią zobaczę Wasze fotki i mogę przesłać dalej ... oczywiście wcześniej zabawiając się nad nimi
 
Mężczyzna

Boski

Cichy Podglądacz
Jesteśmy młodym małżeństwem. Żona często wysyła mi nagie lub półnagie selfie jak jestem poza domem. Chciała czasami żebym podsunął jej fotkę przypadkowej osobie siędzącej obok w autobusie/pociągu. Kręci nas to bardzo. Lubie jak komuś staje na jej widok :)
Chetnie podesle jej fotki. Chcemy żeby tym razem to ktoś pokazał lub wysłał jej fotki komuś obcemu lub znajomemu ;)
To wyślij do mnie
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Cześć.Jestem jej mężęm.Czemu pokazywanie twarzy jest "nie teges"? Przecież jest ładna?
Po pierwsze, okoliczności przytoczone powyżej skutkują tym, że trochę powątpiewam, czy faktycznie jesteś jej mężem 😉

A po drugie, to, czy to jest teges czy nie-teges zależy od stosunku bohaterki tychże zdjęć do wrzucania ich do bezdennego wora zwanego internetem, z którego nigdy już nie wyjdą. Jeśli dla niej to jest ok, to nie było tematu.
 
Mężczyzna

masturb for.

Cichy Podglądacz
Jesteśmy młodym małżeństwem. Żona często wysyła mi nagie lub półnagie selfie jak jestem poza domem. Chciała czasami żebym podsunął jej fotkę przypadkowej osobie siędzącej obok w autobusie/pociągu. Kręci nas to bardzo. Lubie jak komuś staje na jej widok :)
Chetnie podesle jej fotki. Chcemy żeby tym razem to ktoś pokazał lub wysłał jej fotki komuś obcemu lub znajomemu ;)
z przyjemnością obejrzę i skomentuję
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry