• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Płacz podczas stosunku

Mężczyzna

Daniel.m

Cichy Podglądacz
Macie coś takiego, że podnieca was gdy wasza partnerka płacze? Łzy na mnie działają jak woda na spragnionego 😆, oczywiście nie robie przy tym krzywdy partnerce żeby nie było
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Mojej ex zdarzyło się płakać, jak uśmiechnąłem się podczas seksu. Nie wiem czy mój uśmiech był creapy, czy miała jakiś problem psychiczny. Ciężko było ją uspokoić po tym, i nie było to przyjemne doświadczenie.
 
Mężczyzna

Daniel.m

Cichy Podglądacz
Mojej ex zdarzyło się płakać, jak uśmiechnąłem się podczas seksu. Nie wiem czy mój uśmiech był creapy, czy miała jakiś problem psychiczny. Ciężko było ją uspokoić po tym, i nie było to przyjemne doświadczenie.
W sensie od razu się rozpłakała gdy zobaczyła, że się uśmiechasz? Jak ją potem uspokoiles?
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Przepraszałem ją, mówiłem że kocham i w ogóle mile słowa, aż się uspokoiła a potem ona mnie przepraszała. 🤨
 
L

lingster

Guest
Czasami podczas orgazmu kobieta dostaje ładunkiem hormonów i może się rozpłakać :p nie oznacza to, że partner jest taki beznadziejny czy coś. Ot, dojdzie i się popłacze na chwilę 🤣
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Płacz to może za duże słowo, ale zdarzało się w moim przypadku, że w ,,trakcie" lub ,,tuż po" samoistnie leciały mi z oczu łzy. :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry