• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz z nieznajomym

Kobieta

truskawka.001

Cichy Podglądacz
Tak się złożyło że nie miałam okazji jeszcze z nikim być w łóżku. Czekałam na pierwszy raz z osobą którą będę bardzo kochać, ale na razie nikogo takiego nie spotkałam, więc przestałam się łudzić (a mam już 27 lat). Pytanie głównie do facetów, co byście pomyśleli o dziewczynie, która by Wam zaproponowała układ tylko spotkanie na rozdziewiczenie? Moglibyście to zrobić np z dziewczyną poznaną w Internecie? Albo z nowo poznano dziewczyną w realu, jakby Wam powiedziała, że jeszcze tego nie robiła. Bylibyście na tak czy raczej nie? (Załóżmy, ze nie jest szpetna i nie ma nadwagi)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Tak się złożyło że nie miałam okazji jeszcze z nikim być w łóżku. Czekałam na pierwszy raz , ale na razie nikogo takiego nie spotkałam, więc przestałam się łudzić (a mam już 27 lat). Pytanie głównie do facetów, co byście pomyśleli o dziewczynie, która by Wam zaproponowała układ tylko spotkanie na rozdziewiczenie? Moglibyście to zrobić np z dziewczyną poznaną w Internecie? Albo z nowo poznano dziewczyną w realu, jakby Wam powiedziała, że jeszcze tego nie robiła. Bylibyście na tak czy raczej nie? (Załóżmy, ze nie jest szpetna i nie ma nadwagi)
Pytanie jest jak ty będziesz się czuła po tym wszystkim (po rozdziewiczeniu) ? Z jednej strony piszesz ,,z osobą którą będę bardzo kochać,, a potem jakbyś chciała to mieć za sobą i zrobiła to z byle kim poznanym w Internecie. Kolejne pytanie czy szukasz partnera czy kochanka rozdziewiczanka?
 
Mężczyzna

Krasnoludek924

Nowicjusz
Powiem tak, jeśli dziewczyna by mi się podobała i zaproponowała seks, nie odmówił bym :D To, że chodziłoby jej typowo o rozdziewiczenie, to jej sprawa i nie mi to oceniać, ale byłbym mile zaskoczony. A Ty jak nie możesz trafić na tego jedynego a masz mocne parcie na ten pierwszy raz, bardzo tego chcesz, to po prostu to zrób. Jak powiesz, że jesteś dziewicą, mało który odmówi:D
 
Kobieta

truskawka.001

Cichy Podglądacz
Pytanie jest jak ty będziesz się czuła po tym wszystkim (po rozdziewiczeniu) ? Z jednej strony piszesz ,,z osobą którą będę bardzo kochać,, a potem jakbyś chciała to mieć za sobą i zrobiła to z byle kim poznanym w Internecie. Kolejne pytanie czy szukasz partnera czy kochanka rozdziewiczanka?
Raczej typowo na seks. Wątpię,że byłby z tego jakiś zwiazek
 
Mężczyzna

nimfoman

Cichy Podglądacz
Uważam że tak. Sam bym się zgodził na takie coś 😅🤭 Na pewno trzeba byłoby podejść do tego na spokojnie, delikatnie przede wszystkim. Myślę że nie byłoby problemu ogólnie. 27 lat to nie 16 czy nawet mniej więc pomalutku i do celu. Raz w życiu rozdziewiczyłem dziewczynę , byliśmy młodzi ale drugi raz to już było nieziemsko. Nie mówię że pierwszy raz był zły 😉 być może masz jakieś obawy itp. Najlepiej z kimś bardzo delikatnym, pomału, nic na siłę.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Tak się złożyło że nie miałam okazji jeszcze z nikim być w łóżku. Czekałam na pierwszy raz z osobą którą będę bardzo kochać, ale na razie nikogo takiego nie spotkałam, więc przestałam się łudzić (a mam już 27 lat). Pytanie głównie do facetów, co byście pomyśleli o dziewczynie, która by Wam zaproponowała układ tylko spotkanie na rozdziewiczenie? Moglibyście to zrobić np z dziewczyną poznaną w Internecie? Albo z nowo poznano dziewczyną w realu, jakby Wam powiedziała, że jeszcze tego nie robiła. Bylibyście na tak czy raczej nie? (Załóżmy, ze nie jest szpetna i nie ma nadwagi)
Aż nie wierzę, że to piszę...
Jeżeli chcesz sprowadzić to do prostej, beznamiętnej mechaniki w celu pozbycia się błony dziewiczej - Internet stoi otworem i chyba niewielu by Ci powiedziało "Nie chcę!".

Ale kurcze, dziewczyno... Weź się zastanów tak z 60 razy zanim zrobisz coś głupiego i umówisz się z jakimś pierwszym, lepszym, bliżej nieznanym Ci facetem z Internetu. Bo to nie chodzi o wywarzenie tych niechcianych przez Ciebie drzwi, tylko o to, co ten facet zrobi w tym samym czasie w Twojej głowie, jaki pozostawi ślad w Twoim życiu erotycznym, ale również przede wszystkim o to, w jaki sposób pokaże Ci seks. Poznaj najpierw tego faceta, wtedy zdecydujesz. Nic na wariata.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Co nagle, to po diable. Dla Ciebie to będzie mega ważne wydarzenie, a dla tego kogoś pewnie byłby to kolejny numerek, o którym szybko zapomni. Oczywiście to Twoje życie, rób co uważasz, ale kurczę, tak ciężko założyć Tindera i spróbować najpierw z kimś chwilę pogadać, spotkać się pierwszy raz, drugi i dopiero wówczas zadecydować?
W takich sytuacjach desperacja to samo zło.
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Tak się złożyło że nie miałam okazji jeszcze z nikim być w łóżku. Czekałam na pierwszy raz z osobą którą będę bardzo kochać, ale na razie nikogo takiego nie spotkałam, więc przestałam się łudzić (a mam już 27 lat). Pytanie głównie do facetów, co byście pomyśleli o dziewczynie, która by Wam zaproponowała układ tylko spotkanie na rozdziewiczenie? Moglibyście to zrobić np z dziewczyną poznaną w Internecie? Albo z nowo poznano dziewczyną w realu, jakby Wam powiedziała, że jeszcze tego nie robiła. Bylibyście na tak czy raczej nie? (Załóżmy, ze nie jest szpetna i nie ma nadwagi)
Cześć Truskawko. Ja byłem w dokładnie takiej samej sytuacji, natomiast miałem wtedy 16 lat byłem prawiczkiem i chciałem to zmienić i nabrać doświadczenia żeby nie zrobić wtopy z rówieśniczkami i nie narobić sobie obciachu wśród znajomych jak przyjdzie coś do czego. Poznałem fajną Kobietę na zbiorniku (była wtedy przed 30stką), wytłumaczyłem jej wprost że to mój pierwszy raz że mam zerowe doświadczenie prócz całowania i jakiejś tam palcóweczki. Zrobiłem sobie wagary, spotkaliśmy się w Rzeszowie w hotelu Iskra (nigdy tego dnia nie zapomnę😊). I cały dzień się kochaliśmy oczywiście z przerwami - jak rano pojechałem niby do szkoły tak późnym wieczorem ostatnim autobusem wróciłem do domu:) Nauczyła mnie wtedy wszystkiego - jak postępować z Kobietą, jak i gdzie ją pieścić, co sprawia Kobiecie największą rozkosz, był wspólny prysznic, miałem chyba najlepsze lodziki w życiu, robiliśmy praktycznie wszystko łącznie w pierwszym w życiu stosunkiem analnym. Było doskonalne. Najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić. Natomiast jest jeden fakt. Odpowiednio wcześniej pisaliśmy trochę z tą Kobietą i poznaliśmy lepiej przed spotkaniem, poza tym Ona była wspaniałą Kobietą bardzo miłą i taktowną. Obydwojgu nam tak bardzo się spodobało że spotkaliśmy się jeszcze 2 czy 3 razy ale że wtedy byłem zwykłym uczniem znajomość padła bo nie miałem kasy na hotele a Ona nie uznawała szybkich numerków w aucie czy coś.
 
Mężczyzna

wielbicielminety

Cichy Podglądacz
Tak się złożyło że nie miałam okazji jeszcze z nikim być w łóżku. Czekałam na pierwszy raz z osobą którą będę bardzo kochać, ale na razie nikogo takiego nie spotkałam, więc przestałam się łudzić (a mam już 27 lat). Pytanie głównie do facetów, co byście pomyśleli o dziewczynie, która by Wam zaproponowała układ tylko spotkanie na rozdziewiczenie? Moglibyście to zrobić np z dziewczyną poznaną w Internecie? Albo z nowo poznano dziewczyną w realu, jakby Wam powiedziała, że jeszcze tego nie robiła. Bylibyście na tak czy raczej nie? (Załóżmy, ze nie jest szpetna i nie ma nadwagi)
Jestem chętny
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Jestem chętny
Wow. Cóż za głębia wypowiedzi. Szczególnie w nawiązaniu do słów, które padły pół roku temu. Myślę że pani Truskawka rzuci w te pędy to co aktualnie teraz robi i rzuci się pod Twe przyrodzenie. Boś chętny.

Bo to nie chodzi o wywarzenie tych niechcianych przez Ciebie drzwi,

Jak się warzy drzwi? W kapuście i z przyprawami?
Bo jeśli chodzi o siłowe ich otwarcie to odpowiednim słowem jest "wyważenie".
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Cześć Truskawko. Ja byłem w dokładnie takiej samej sytuacji, natomiast miałem wtedy 16 lat byłem prawiczkiem i chciałem to zmienić i nabrać doświadczenia żeby nie zrobić wtopy z rówieśniczkami i nie narobić sobie obciachu wśród znajomych jak przyjdzie coś do czego. Poznałem fajną Kobietę na zbiorniku (była wtedy przed 30stką), wytłumaczyłem jej wprost że to mój pierwszy raz że mam zerowe doświadczenie prócz całowania i jakiejś tam palcóweczki. Zrobiłem sobie wagary, spotkaliśmy się w Rzeszowie w hotelu Iskra (nigdy tego dnia nie zapomnę😊). I cały dzień się kochaliśmy oczywiście z przerwami - jak rano pojechałem niby do szkoły tak późnym wieczorem ostatnim autobusem wróciłem do domu:) Nauczyła mnie wtedy wszystkiego - jak postępować z Kobietą, jak i gdzie ją pieścić, co sprawia Kobiecie największą rozkosz, był wspólny prysznic, miałem chyba najlepsze lodziki w życiu, robiliśmy praktycznie wszystko łącznie w pierwszym w życiu stosunkiem analnym. Było doskonalne. Najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić. Natomiast jest jeden fakt. Odpowiednio wcześniej pisaliśmy trochę z tą Kobietą i poznaliśmy lepiej przed spotkaniem, poza tym Ona była wspaniałą Kobietą bardzo miłą i taktowną. Obydwojgu nam tak bardzo się spodobało że spotkaliśmy się jeszcze 2 czy 3 razy ale że wtedy byłem zwykłym uczniem znajomość padła bo nie miałem kasy na hotele a Ona nie uznawała szybkich numerków w aucie czy coś.
Czyli z rówieśniczkami i znajomymi obciach by Ci przeszkadzał, a z fajną kobietą ze zbiornika nie? Chyba nie rozumiem różnicy?
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Wiesz w razie niewypału wolałem aby był on z kimś obcym niż koleżanką która by potem rozpowiedziała znajomym że jestem słaby. A tutaj był układ czysty - Ona wiedziała że jestem kompletnie zielonyw tych sprawach więc oboje wiedzieliśmy na co się piszemy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry