• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz z koleżanką po koleżeńsku bez miłości (18 lat)

Status
Zamknięty.

Maciek

Cichy Podglądacz
Mam problem !!

Po dłuższych rozmowach ze swoją koleżanką (klasową) poruszyliśmy intymny temat którym jest seks i inne sprawy z tym związane. Wyjawiła mi, że zrobiła by to ze mną tak po "koleżeńsku"! Wiele razy umawiała się ze mną na spotkania a to na spacer albo u niej w domu (oczywiście jak jest sama) a ja zawsze się wykręcam (chyba się boję). Tak jak kiedyś zawsze mogłem do niej o wszystkim zagadać, tak teraz się krępuję i unikam jej. Wydaje mi się, że to nie najlepszy pomysł (intymne igraszki z koleżanką)
a ona cały czas mi wmawia, że to normalne że tak po koleżeńsku bez zobowiązań, od czasu do czasu to można a co najciekawsze to ona ma chłopaka. Jeszcze
oczywiście dziewczyna pociąga mnie seksualnie. Kurna, co mam robić?! Mi się zdaje, że należy czekać na tą jedyną, którą się pokocha.

Nie wiem, czy w dobre miejsce wpisałem posta, pisze na tym forum pierwszy raz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

keniusz

Cichy Podglądacz
ja bym się z nią przespał....ale pod warunkiem,ze nie bujnąłbym sie w niej...wtedy to byłaby dopiero jazda :oops:
 

Raaimah

Cichy Podglądacz
z cudzymi dziewczynami faceci niepowinni się zabawiać bo przecież nie chcemy by ktoś zabawiał się z naszymi i po drugie jakoś tak wg. mnie głupio odbijać komuś kobietę bo "zwykłe" igraszki do tego z pewnością zaprowadzą.
 

Maciek

Cichy Podglądacz
no wiec ona ma !!!!! nie wiem czy to do konca jej chlopak (?)
bardziej bym powiedzial kolega -przyjaciel chodzi do tej samej szkoly co my
wiec jego rola polega na tym ze razem chodz do i wracaja ze szkoly

jednym slowem to jakis łoś

jejku nawet wszyscy mieszkamy na tym samym osiedlu

a co do tego czy przyjme jej propozycje to nie wiem

mam prawie 19 lat i ciagla ochote na sex

ale jak przychodzi co do czego to wymiekam ku.wa co jest zemna????
 

MaRo

Cichy Podglądacz
o fuck!! ja też tak mam i to jest najgorsze że to ta sama dziewczyna!!! mi się wydaje że to ona ma nieodpartą pokusę na to żeby ją ktoś przeleciał bo ten jej pewnie nie ma czym!!! :wink:
 

Edeq

Podrywacz
Postawcie się na miejscu tego jej chłopaka.
Tak przy okazji, to jeśli ona ma kogoś, a ciebie(was) prosi o sex, to coś ma chyba nie tak z głową... :cry:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
nie warto ;)
uważaj bo cie jeszcze czyms zarazi :p

a tak na serio.. poczekaj lepiej, bo tak to możesz się zrazić do seksu. Będziesz to traktował jedynie jako przyjemność, jako 'wsadzanie i wyjmowanie penisa z pochwy kobiety dążąc do orgazmu własnego' a nie jako wspólnotę dwóch kochających się osób- ciał i przede wszystkim dusz.

Zastanów się dobrze.. Może nie będziesz tak myślał, ale czy nie będzie tobie głupio potem spojrzeć dziewczynie w oczy? Jesli mieszkacie na tym samym osiedlu. Lub czy nie obawiasz się późniejszych plotek, które mogą krążyć po ludziach wtedy gdy spotkasz tą, którą pokochasz...? Naprawdę przemyśl zanim zrobisz coś głupiego. Aczkolwiek, nie zaprzeczam, przyjemnego.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
oj tylko nie na księdza. Dosyć pedofili w tym kraju ;)

Żartuję- zdarzają sie przecież dobrzy księża- nawet znam takiego!
 

Kolorowy

Podrywacz
Hmmm... trudna sytuacja...
Ja Ci odrazadzm... zrezygnuj i daj sobie spokój... ale mówie tak poniewaz jestem w stałym zwiazku i to mi odpowiada... załoze sie ze gdybym nie miał teraz dziewyny to bym tamtą zaliczył... ech ta moja natura.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
A ja jak bym nie był w stałym związku to bym się zastanowił. Ale złamałbym sobie mózga na tym i chyba w finale nie poszedłbym na to, tylko na podryw.
 

Maverick

Nowicjusz
No wiesz, dziewczyny takie sa... niestety. Ja takich akurat unikam. No bo co mozna myslec o dziewczynie ktora otwarcie proponujem i seks majac chlopaka? Nic innego jak to ze puszcza sie na lewo i prawo. A czy wykorzystasz okazje, to zalezy juz tylko od Ciebie.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry