• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz i problem z erekcją

saku

Cichy Podglądacz
Witam.

Piszę do Was, bo liczę na jakąś radę. Otóż wczoraj miał być mój i mojej partnerki pierwszy raz. Gra wstępna trwała ponad godzinę, wszystko było fajnie, byłem podniecony i w ogole, ale gdy zapytałem się jej czy ma ochote to zrobić i odpowiedziała, ze tak, to nagle mój penis opadł. Fakt, bardzo sie zestresowalem, od razu serce zaczęło szybciej bić. Jednak po kolejnej godzinie poczułem sie bardzo rozluzniony a mimo tego dalej nie doznalem pełnej erekcji. Stanal mi, ale dół penisa byl na pol miekki. Probowalem w nia wejsc w pozycji tradycyjnej (ja leze na niej), jednak bylo tak ciasno, ze penis łamał sie w pół i od razu opadał. Probowalismy tak wielokrotnie ale efekt byl ciagle ten sam. Nastapila potem zmiana pozycji (ona na mnie), znowu mialem niepełną erekcje, ale akurat nie chcial opadac, tylko moja partnerke bardzo bolalo. Moja dziewczyna jest bardzo wstydliwa i bardzo mocno mnie ogranicza jesli chodzi o seks. Chcialaby to zrobic tylko w jednej pozycji (tradycyjnej) bez pieszczot oralny, nawet nie chce, zebym ja dotykal w miejscach intymnych. Namawialem ja na to, zeby rozciagnąć trochę pochwę, ale bez rezultatow. Jestem załamany, ze nie podolalem zadaniu. Chcialem dodac jeszcze, ze zaczalem sie masturbowac w 6 klasie podstawowki i robilem to regularnie (codziennie), jednak dowiadujac sie, ze moja partnerka jest na to gotowa kompletnie z tego zrezygnowalem. Oboje mamy po 18 lat i jestesmy ze soba dosc krotko, bo dopiero 3 miesiace, mimo ze znamy sie znacznie dluzej (ponad rok). Moja partnerka jest bardzo wyrozumiala i bardzo mocno mnie wspiera, mowi, ze to wcale nie moja wina i nastepnym razem na pewno sie uda, jednak ja w to watpie. Od razu po tej nieprzyjemnej sytuacji chcialem sprawdzic, czy wszystko z moja potencja OK i wystarczyla mi jedna minuta, zeby spokojnie w domu uzywajac tylko wyobrazni otrzymac 80% erekcje. Prosze was o jakies rady, bo bardzo jestem przygnebiony.
 

ssinnerr22

Cichy Podglądacz
Spokojnie to dopiero początki, a skoro masz wyrozumiałą partnerkę, to już dobra podstawa do tego by ćwiczyć i pracować nad sobą, a nie popadać w panikę.
 

imortal

Cichy Podglądacz
Nie panikuj, nie od razu Rzym zbudowano! ;) Pierwsze razy często nie są takie jakie sobie wyobrazimy. Fajnie, że masz wyrozumiałą kobietę, która Cię wspiera. Nie obwniaj się, tak się po prostu czasem dzieje. Nawet najlepszym. ;) A jak chcesz mieć pewność, że następnym razem gdy będziecie próbować penis nie będzie opadał to kup w aptece jakiś suplement (np. Liderin - jest bezpieczny), który pomaga na erekcję. Wtedy powinno być łatwiej.
 

drSeks

Cichy Podglądacz
Niestety, wszystko leży w psychice... polecam odpowiednie przygotowanie mentalne, np. ćwiczenia rozluźniające dr Denisona. Pozytywne podejście. Klimat, otoczenie, muzyka która lubicie, świece. ogólnie nastrój. bez 'spinki". Może jakiś dobry film xxx na TV ( polecam klasyka gatunku, francuski film pt. XYZ). I najważniejsze: ŻADNEGO ALKOHOLU! Jeśli już to tylko 1 lampka wina. Alkohol obniża sprawność seksualną!. Jeżeli znów nie wyjdzie, polecam podejść do seks shopu i kupić silikonowy pierścień na penisa: zakłada się go na podstawę członka, działania ma takie, ze podczas wzwodu pierścień się zaciska i nie powala na odpłynięcie krwi. Uwaga, średnio bezpieczne, czasem się blokuje. Dla tego polecam silikonowy krążek, bo zawsze można go przeciąć. jak się zblokujesz na metalowym, to przerąbane :D Długo trwałe blokowanie odpływu krwi może doprowadzić do omdlenia. Dla tego do wszystkiego trzeba podchodzić z rozwagą.
powodzenia, drSeks
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry