• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pełne jądra

Mężczyzna

Randomguy

Cichy Podglądacz
Cześć panowie,
Mam pytanie, czy jak długo nie uprawiacie seksu albo ulżycie sobie ręką to bolą was jaja od ilości spermy? Bo zauważyłem u siebie, że jak przez dłuższy czas nie zwalę to zaczynają mnie boleć, nie jakoś mocno, ale dają o sobie znać.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Cześć panowie,
Mam pytanie, czy jak długo nie uprawiacie seksu albo ulżycie sobie ręką to bolą was jaja od ilości spermy? Bo zauważyłem u siebie, że jak przez dłuższy czas nie zwalę to zaczynają mnie boleć, nie jakoś mocno, ale dają o sobie znać.
Dlatego właśnie staram się nie dopuszczać do takiego stanu... :)
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ja tak miałem gdy moja pierwsza dziewczyna się ze mną miziała ale jeszcze miała opory, żeby mi zrobić dobrze :p. Odczuwałem ból i dało się wymacać palcami, że mam napuchnięty nasieniowód. Przechodziło mi oczywiście jak już zostałem sam ze swoją ręką :p
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Czyżby kolejny, który myśli, że sperma powstaje w jądrach i jak miesiąc nie ma wtrysku to w nich zbiera się ogromny ładunek? ?
 

Halred

Erotoman
A co ma jedno do drugiego? Serio mozna bedac doroslym nie miec wiedzy na poziomie wczesnej podstawowki i sadzic, ze sperma jest w jadrach?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Pierścień na penisa i jądra Seks 9
Tynka Męskie jądra ! Seks 99
P Obciążniki na jądra Akcesoria erotyczne 8
Z Ból jądra promieniujący na podbrzusze Porady seksualne 16

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry