• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pęknięta prezerwatywa ...

Status
Zamknięty.

NNimoo

Cichy Podglądacz
Dzis kochałem się z moją ukochaną kobietą, zużyliśmy dwie prezerwatywy, w pierwszym stosunku doszedłem i ciągnąłem gumke wytarłem i umyłem co trzeba ... natomiast podczas drugiego stosunku nie nastąpił wytrysk. Po ściągnięciu gumki nalałem do niej wody aby sprawdzić czy nam nie pękła no i niestety okazało się ze jest dziurka i woda wycieka dziurka była tak gdzieś 4 cm od wierzchołka prezerwatywy. Chciałbym jeszcze dodać ze po stosunku moja dziewczyna masturbowała mnie w gumce. Moje obawy są związane z tą pęknięta gumką nie wiem czy pękła nam w czasie stosunku czy w czasie masturbacji czy gdy zawiązywałem supeł po napuszczeniu do niej wody. Chciałbym jeszcze dodać ze okres mojej dziewczyny rozpoczął się 8 sierpnia a skończył w ten piątek czyli 12 sierpnia.
Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić w tej sytuacji czy mam lecieć po tabletkę 72 godz. . Czy ta tabletka może zaszkodzić mojej dziewczynie ?
 

Gumis_Doradca

Cichy Podglądacz
Po pierwsze skoro wytrysk nie nastapil kiedy byles w niej to juz masz 95% ze nic sie nei stało. Jesli jestes mądry i uzywasz prezerwatywy z srodkiem plemnikobojczym to nie ma najmniejszej szansy. Tyle ci odpowiem nie mas zsie czym bac. Pozatym mnie juz kilka razy pekla i powiem ci ze pewnie zrobila to twoja dziewczyna. Palce, paznokcie , pierscionki pomysl czy cos takiego nei odegralo tu znaczacego wplywu :) Pozdrawiam :)
 

Buasheii

Nowicjusz
Taa, a które prezerwatywy na Naszym rynku zawierają ten środek? Durexy obecnie dostępne na rynku na pewno nie. Kiedyś Durex miał u nas w ofercie takowe ale już ich nie ma, więc które?
 

p1tbull

Seks Praktykant
ja ci powiem unimile i cala masa prezerwatyw importowanych z zagranicy :D jak poprosisz o prezerwatywe ze srodkiem plemnikobojczym w aptece to dostaniesz :D wiec niemow ze nieama bo jak uzywaz tylko durexow (tak jak ja) to sie niedziw :D
 

Szarka

Erotoman
środek plemnikobójczy zawierają min. prezerwatywy:

Durex Exstra Safe
VIVa firmy Rexlex
NEW CARESS Safeness
Unimil 004

co do pytania zawartego w poście.
Pierwszy wytrysk był bezpieczny i to w nim znajdowało się jak najwięcej silnych i mocnych plemników, za drugim razem nie doszło do wytrysku, a jezeli jakiekolwiek plemniki znajdowały sie w płynie przedejakulacyjnym to zapewniam Cię,że było ich tak bardzo mało,że jest prawie niemozliwośćią aby doszło do zapłodnienia. Musielibyscie mieć OGROMNEGO pecha.
 

Buasheii

Nowicjusz
Nie to nie nazywa się pech, tylko przeznaczenie ;)

No fakt do tej pory używalem tylko durexów ale chyba trzeba się zastanowić nad zmianą ;)

Szarka: a co do Durex Extra-safe to na stronie Durexa nie ma nic wspomniane, że posiadają takowy, to mnie zmyliło :p
 

p1tbull

Seks Praktykant
Szarka zadne prezerwatywy produkowane przez durex nieposiadaja srodkow plemnikobojczych :!: :!: A te ---> durex Ekstra sejf<--- :p maja taka nazwe poniewaz maja grobsze scianki niz zwykla prezerwatywa. CHociaz niepolecam ich poniewaz ich grobosc jest jak opony od tira :D
 

NNimoo

Cichy Podglądacz
Chciałbym dodać ze pierwszy wytrysk nastąpił poza moją dziewczyną i był spowodowany zwykłymi pieszczotami, następny wytrysk nastąpił w prezerwatywie po stosunku ale tez poza moją dziewczyną trzeci wytrysk nie nastąpił ale prezerwatywa była uszkodzona. Po każdym wytrysku myłem się mydłem z wodą. A Jeszcze mam pytanie Moja dziewczyna była 2 lub 3 dni po okresię czy wtedy ma się dni płodne czy nie płodne ??
 

p1tbull

Seks Praktykant
Ej no bez jaj patrzylas na strone produceta ?? Bo w jakims sex shopie to mozna wcisnac komus walek :? :? :? http://durex.pl/osprzet_chroni.html

Jak poczytasz troche na stronie durexa to przeczytasz ze durex nieprodukuje takich prezerwatyw co prawda kiedys produkowal ale od ponad roku nieprodukuje takich prezerwatyw conajwyzej ze srodkiem nawilzajacym a te prezerwatywy co sprzedaja w sex shopie to albo sa stare albo komus niechcialo sie zmieniac opisu :? i zakladaj walki necie.
 

Mayonez

Seks Praktykant
Podobny problem....
Kochałem siedzis z dziewczyną,krótko bardzo,coś miałem problemy ze wzodem wiec zaraz z kończyliśmy....

potem patrze naj edna prezerwatywe nalałem w niawodę i są 2 dziurki,małe,mniej wiecej w połowie....ale raczej nie pękły podczas stosunku,tylko potem,bo byłem w klapkach i sie na niej pośliznołam dosc mocno..jak myślicie,czy to przez to....?


mam sie bać .....? :/
 

gonia

Erotoman
Mayonez napisał:
Podobny problem....
Kochałem siedzis z dziewczyną,krótko bardzo,coś miałem problemy ze wzodem wiec zaraz z kończyliśmy....

potem patrze naj edna prezerwatywe nalałem w niawodę i są 2 dziurki,małe,mniej wiecej w połowie....ale raczej nie pękły podczas stosunku,tylko potem,bo byłem w klapkach i sie na niej pośliznołam dosc mocno..jak myślicie,czy to przez to....?


mam sie bać .....? :/
hmm

taa lec po postinor Twoja dziewczyna jest w ciazy bo masz plemniki komandosy :/
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry