• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pegging - opinie

Mężczyzna

KapitanB00mba

Cichy Podglądacz
Cześć i czołem, założyłem wątek z ciekawości, a poprzednie tematy odnosiły się stricte do ogłoszeń. Pytanie kierowane głównie do Pań:

Co sądzicie o peggingu?
Czy praktykowałyście go wcześniej?
Jeżeli tak, jakie wrażenia?
Jeżeli nie, czy chciałybyście ze swoim partnerem spróbować?
Jeżeli tak, co Was najbardziej kręci w tej fantazji?
Czy są dla Was ograniczenia w peggingu?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Było.
Boi się, że go uszkodzę
A wie, że do tego używa się dużych ilości lubrykantu, żeby zredukować tarcie, i że zwykle nie zaczyna się od wielkich dildosów, tylko od małych gadżetów?
Kręci mnie to, że mogę być mężczyzną na chwilę
Czyli tak jak Kayah. ;)
 

ada123

Cichy Podglądacz
Cześć i czołem, założyłem wątek z ciekawości, a poprzednie tematy odnosiły się stricte do ogłoszeń. Pytanie kierowane głównie do Pań:

Co sądzicie o peggingu?
Czy praktykowałyście go wcześniej?
Jeżeli tak, jakie wrażenia?
Jeżeli nie, czy chciałybyście ze swoim partnerem spróbować?
Jeżeli tak, co Was najbardziej kręci w tej fantazji?
Czy są dla Was ograniczenia w peggingu?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
Ja swojego uwielbiam rżnąć , mam kilka rodzajów od mniejszego 20 cm po 45 cm. Lubię go rżnąć jak dziwię, kręci mnie to jak jest związany i jest w tedy cały mój
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
A ja bym chciał żeby mnie kobieta przeleciała :) ćwiczyłem dildo i super uczucie, ale myślę że jeszcze lepsze będzie jak zrobi to kobieta że strap-on przy pasie
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Bardzo lubię jak mnie czasami mocno przeleci od tyłu moja partnerka 😈 . Nie robimy tego często ale jak mam ochotę to ona bardzo chętnie 😈. Bardzo ją to podnieca !
 
Mężczyzna

Mikołaj

Cichy Podglądacz
Mnie interesuje pegging 😊. Chciałabym przetestować na moim partnerze, ale się nie zgadza. Kręci mnie to, że mogę być mężczyzną na chwilę 🤭, że role zostaną odwrócone
Mężczyźni się wstydzą przyznać, że to lubią. Proponował bym pieścić zanim wejdziesz. I zacząć od 1 palca i jeżeli nie będzie protestów to szybko zwiększać ilość i tępo. Jeśli uprawiałaś sex analny to z pewnością wiesz, jak boli gdy wchodzi pierwszy raz. Wkładaj wolno a gdy zobaczysz że boli, poczekaj, a po chwili delikatnie wkładaj dalej. Bądź na początku delikatna a gdy się oswoi będziesz mogła szaleć 😉
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Pegging na mnie absolutnie nie wchodzi w grę, ale nawet kręcą mnie laski które to robią innym facetom. Lubię dominujące ostre laski, nie dominujące nade mną bo i tak nie ma takiej opcji, ale sam charakter takiej laski jest niezły.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
jeżeli nie będzie protestów to szybko zwiększać ilość i tępo.
No, za pierwszym razem faktycznie najlepiej robić to tępo, a nie ostro. ;)
Za to za następnymi razami można już coraz ostrzej.
ale nawet kręcą mnie laski które to robią innym facetom. Lubię dominujące ostre laski, nie dominujące nade mną bo i tak nie ma takiej opcji, ale sam charakter takiej laski jest niezły.
W sumie to mnie również dużo bardziej kręci sam fakt, że kobieta jest żywiołowym wampem otwartym na eksperymentowanie i niemającym uprzedzeń ani oporów przed założeniem strap-ona (oraz stroju z lateksu, PVC lub lakierowanej na czarno skóry), chwyceniem kolesia za biodra i ostrym rżnięciem go analnie, niż samo praktykowanie peggingu na mnie, jednak nie widzę też powodu do bronienia swojej pupci jak niepodległości. Nie widziałbym powodu, z którego miałbym odmówić, gdyby kobieta chciała mi zrobić pegging. Sam również mogę zaproponować, żeby mi zrobiła.
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Praktykowałem :unsure: Oczywiście wszystko zaczyna się w głowie, jedna negatywna myśl potrafi już zepsuć tą przyjemność (tak,użyłem tego słowa :p). Sprzęt można dobrać pod siebie i swoje "możliwości" :sneaky: U mnie wiem że długość 30cm nie problem ale już średnica powyżej 4cm to już granica bólu :confused: A same doznania oceniam 9/10 , aż prawdziwy mi się zamarzył :sneaky::devilish:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
X pegging a orgazm u faceta Seks 2
M Pegging na OnlyFans Seks fotki i filmy 0
M Pegging Olsztyn Ogłoszenia 5
M Pegging, posuwanie mężczyzny straponem. Fetysze i perwersje 49
S Pegging w relacji femdom Fetysze i perwersje 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry