• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

śląskie Partnerka do klubu dla swingersów

sqbaniec13

Cichy Podglądacz
Jestem nowy na forum, więc po pierwsze cześć :)
Ostatnio po raz pierwszy byłem w klubie dla swingersów. Bardzo mi się to spodobało, ale niestety byłem sam, a wydaje mi się, że w parze zabawa byłaby lepsza. Szukam dziewczyny, która chciałaby się wybrać do takiego miejsca, a sama się wstydzi, boi, czy też po prostu nie ma z kim. Ja jestem oczywiście początkujący w tych tematach, więc możemy razem odkrywać świat seksu w tej formie, lub jeśli masz większe doświadczenie to możesz mnie wprowadzić :) Oczywiście chętnie wcześniej się wybiorę na jakąś kawkę zapoznawczą :) Jeśli o mnie chodzi, to mam 26 lat, pochodzę z Częstochowy, więc najlepiej jakbyś była ze śląska lub okolic, ale jestem mobilny, więc raczej się dogadamy. Nie musi to być też relacja czysto seksualna. Być może "friends with benefits", a może coś więcej? Kto wie :) Aha, oczywiście mogę zapłacić za imprezę itd, ale nie jest to oferta sponsoringu. Bardziej zależy mi na wspólnym rozwijaniu tego "hobby" ;) Zapraszam do kontaktu na pw :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Poznań - seks-partnerka poszukiwana Ogłoszenia 0
S Cyber partnerka Ogłoszenia 1
K Cyber/sexting - partnerka poszukiwana Ogłoszenia 1
W Cyber-partnerka Fantazje erotyczne 34
Katrine Wyuzdana partnerka Fantazje erotyczne 51

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry