• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Osoby, które się masturbują są bardziej sexy - przekonaj mnie, że jest inaczej ;-)

Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Spotykałem się w moim życiu z wieloma dziewczynami i te, które regularnie się masturbowały były jakieś bardziej zalotne, sexy i ogólnie pogodne. Zaryzykuję stwierdzenie, że masturbacja ma bardzo pozytywny wpływ na życie i nastawienie.

Mam rację czy nie? :)

Pozdr.
 
A

admadrpc01

Guest
Coś w tym jest, to chyba ze względu na to, ze są bardziej otwarte i wyrozumiale. Tak mi się wydaje. I z tego wynika, ze dla nas facetów są bardziej „sexy” 😀. Jak o tym w miarę otwarcie mówią to i nam się łatwiej i lepiej rozmawia, takie mam odczucie.
 
A

admadrpc01

Guest
Podchodzisz trochę inaczej do tematu niż wydaje mi się autor postu...ale też masz na pewno rację patrząc pod takim kątem.
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
Ogólnie rozszerzył bym stwierdzenie. Osoby świadome własnego ciała i potrzeb dla mnie są mega sexy. Jeśli do tego dodamy otwartość na nowości to sukces 100 procentowy.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry