• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Orgazm niespodzianka

Hajks3

Seks Praktykant
Witam, a więc sprawa wygląda tak , otóż za tydzień wracam z zagranicy do Polski gdzie czeka na mnie moja partnerka która podobnie jak ja na penwo jest nie zaspokojona seksualnie. Postanowiłem jej to wynagrodzić i przygotować coś żeby oszalała, żeby z niej tryskalo.

Moje pytanie brzmi czy znacie jakieś sposoby które chociaż trochę podniosły poziom waszych odczuć, podniecenia a może nawet orgazmu np. (pozycje, miejsca, przedmioty, zabawki,przebrania,akcje a może nawet aktywny udział osób trzecich) jakie są odczucia czy przy któryś z nich jest 100% pewność?

Drogie panie proszę bardzo o pomoc w stworzeniu czegoś nie zwykłego. Mogę odwdzięczyć się tym samym 😜
 

PieknaZolza

Nowicjusz
Diazepam + 50ml wódki .A tak poważnie, płytki i nijaki z Ciebie facet.Pytasz obcych ludzi co zrobic by Twa kobieta oszalała gdy wrocisz? Ona już powinna być mokra na myśl o tym,że wracasz i ją zerżniesz.Gdzie te prawdziwe chłopy?Pytam gdzie?!
 

Hajks3

Seks Praktykant
Na penwo ma. Zerznac ja potrafię ale tak jak wyżej pisałem chodzi mi o coś wyjątkowego, szalonego co prawdopodobnie zapamięta do końca życia.A z racji jeszcze w miarę młodego wieku nie mam aż takiego doświadczenia dlatego napisałem tutaj, myślałem że może ktoś mi podsunie jakiś pomysł. wiadomo że jak nie tu to coś wymysle ale nie wiem jak to w praktyce wyjdzie. Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
A ja myślę że dobrze że pytasz @Hajks, bo forum jest od tego żeby sobie gadać o takich sprawach. Po długim czasie to chyba sam bym nie wytrzymał i rzucił się jak na mięso. Ale może bardziej bombowe będzie dla niej jak stopniowo ją rozpalisz? Będziesz na tyle delikatnie i długo ją pieścił że w finale dasz jej mega orgazm ? ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
X pegging a orgazm u faceta Seks 2
C Antydepresanty a orgazm Seks 6
Lukas69 Męski orgazm bez użycia rąk. Masturbacja 28
D Panowie : orgazm wielokrotny Fetysze i perwersje 9
A Wasza pierwsza masturbacja i pierwszy orgazm Pierwszy raz 26

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry