• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Orgazm brodawkowy - jak osiągnąć?

james

Cichy Podglądacz
wiatm jestem nowy tutaj trafilem przez przypadek a poniewaz sie zarejestrowalem to prosze o porade moja dziewczyna bardzo chce przezyc orgazm brodawkowy i zastanawiam sie jak to zrobic ma bardzo czule piersi pewnie jak kazda kobieta jednak przeczytalem ze tylko 4 procent kobiet moze przezyc taki orgazm prosze o porade chce sprawdzic czy ona moze zalicza sie do tych 4 procent oraz sprawic jej troszke przyjemnosci ;) :>
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Musisz rozgrzać porządnie dziewczynę np. całując najpierw w usta, szyję, po rękach, brzuszek, nóżki. Gdy będzie rozpalona, zaczynasz się zajmować piersiami, pamiętaj nic na siłę i prędkość. Powoli całuj i pieść każdy kawalątek piersi. Zataczaj po nich kułka językiem, na koniec zostawiając sutki. Ważne jest, abyś nie pieścił za mocno, gdyż piersi są tak wrażliwe jak nasze jądra. Unikaj także pieszczenia sutków na sucho, gdyż może powodować to ból, najlepiej jest więc wykorzystać języczek.
W czasie kiedy ustami będziesz pieścił piersi, rękoma możesz gładzić ukochaną po plecach, szyi, udach.
To by było chyba na tyle z teorii, życzę powodzenia.
 

james

Cichy Podglądacz
Młody18 napisał:
Musisz rozgrzać porządnie dziewczynę np. całując najpierw w usta, szyję, po rękach, brzuszek, nóżki. Gdy będzie rozpalona, zaczynasz się zajmować piersiami, pamiętaj nic na siłę i prędkość. Powoli całuj i pieść każdy kawalątek piersi. Zataczaj po nich kułka językiem, na koniec zostawiając sutki. Ważne jest, abyś nie pieścił za mocno, gdyż piersi są tak wrażliwe jak nasze jądra. Unikaj także pieszczenia sutków na sucho, gdyż może powodować to ból, najlepiej jest więc wykorzystać języczek.
W czasie kiedy ustami będziesz pieścił piersi, rękoma możesz gładzić ukochaną po plecach, szyi, udach.
.

dzieki za info to juz dawno testowalismy i rozpala sie na tyle ze zaczynamy sie kochac :p
kurcze moze ona jednak nie zalicza sie do tych 4 procent

jeszcze raz dzieki za informacje jezeli ktos ma jakies inne pomysly prosze o podpowiedz moze jednak jest cos o czym nie wiem
 

młoda

Podrywacz
Może Twoja kochana poprostu musi się "nauczyć" przeżywać taki rodzaj orgazmu. Np nie wszystkie kobiety odczuwają przyjemność zaraz po rozpoczęciu współżycia (inicjacji). Czasem muszą się tego "uczyć". Tak samo przeżywanie orgazmu - również organizm powoli "uczy" się tego.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Jak chcesz wiedzieć mi wyszedł taki orgazm po roku dopiero. A Ty też musisz mieć trochę silnej woli, aby się nie kochać z nią odrazu jak tylko ją rozpalisz, wiem że to trudne, ale potem efekt jest naprawdę piorunujący :roll:
 

nosleep

Banned
tak jak ktos napisał najpierw ja rozgrzej i powoli zmierzaj do piersi... na poczatek okrążaj sutki jęykiem, dopiero az zacznie prosic delikatnie poliz sutka
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry