• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Orgazm bez wytrysku

alehiandro

Cichy Podglądacz
Witam. Chciałbym się nauczyć przeżywać orgazm bez wytrysku.
Posiadł już ktoś taką technikę ?
Jeśli tak to jak to osiągnąć, jak ćwiczyć... Jakieś wskazówki ?
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Nie mam pojęcia jak to jest możliwe do opanowania, jednak udało mi się kiedyś tak przypadkiem w czasie masturbacji. gwałtownie przestałem pozniej mogłem dojśc z wytryskiem
 

zagadkowy

Nowicjusz
Słyszałem o tym, ale nie do końca w to wierzę. Tzn. przynajmniej u mnie sam wytrysk wzmacnia doznania, a to najmocniejsze odczucie występuje właściwie już po nim, więc nie bardzo wiem ja by to miało wyglądać i czemu miałoby służyć.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Jest taka technika, żeby przestać tuż przed i zacisnąć wtedy mięśnie Kegla mocno. Przestać pieścić penisa i za chwilę znowu. Za którymś razem osiąga się tę pierwszą fazę orgazmu trwającą w zasadzie ciągle.

Jest to bardzo przyjemne, ale nie nazwałbym tego pełnym orgazmem. Próbowałem wiele razy, ale nigdy nie udało mi się uzyskać pełnego orgazmu bez wytrysku.

Inna opcja to zatkanie palcem cewki moczowej w chwili orgazmu. Wtedy rzeczywiście wytrysku nie ma, bo sperma zostaje w środku. Ale nie polecam tego - boli i można się nabawić chorób różnych.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry