• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Okulary korekcyjne jako fetysz

Mężczyzna

Yeti40

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich,
pragnę podzielić się moim mocnym i głęboko zakorzenionym fetyszem erotycznym.

Odkąd pamiętam, zawsze podobały mi się dziewczyny noszące okulary, trudno mi
to logicznie wytłumaczyć, taki obraz mocno siedzi w mojej głowie jako
zakodowany wzorzec kobiecego piękna , który powoduje silne podniecenie. Mądrzy ludzie twierdzą, że jest to związane z kształtowaniem się seksualności na początku rozwoju fizycznego i emocjonalnego.
Mam na myśli oczywiście okulary korekcyjne, szczególnie te z mocnymi szkłami do korekcji krótkowzroczności.
Uważam ze dobrze dobrane oprawki podkreślają urodę kobiecej twarzy, a oczy
ukryte za szkłami okularów maja taki szczególny , tajemniczy i intrygujący wyraz.
Mrużenie niedowidzących oczu, efekt zniekształcenia owalu twarzy przez szkła , zauszniki oplatające zgrabne uszko czy wreszcie seksowny gest poprawiania okularów ... to wszystko powoduje u mnie bardzo silną reakcję erotyczną ...wiem, wiem ..to dziwne nieco :)
Kobiety poprawiają okulary w taki szczególny, bardzo zmysłowy sposób....poezja gestu !!
sposób ... dla mnie poezja.
Postrzegam okulary jako ciekawy element gry erotycznej :)

Jak myślicie, ktoś czuje podobnie i chciałby nawiązać rozmowę ?

Pozdrawiam
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Witam wszystkich,
pragnę podzielić się moim mocnym i głęboko zakorzenionym fetyszem erotycznym.

Odkąd pamiętam, zawsze podobały mi się dziewczyny noszące okulary, trudno mi
to logicznie wytłumaczyć, taki obraz mocno siedzi w mojej głowie jako
zakodowany wzorzec kobiecego piękna , który powoduje silne podniecenie. Mądrzy ludzie twierdzą, że jest to związane z kształtowaniem się seksualności na początku rozwoju fizycznego i emocjonalnego.
Mam na myśli oczywiście okulary korekcyjne, szczególnie te z mocnymi szkłami do korekcji krótkowzroczności.
Uważam ze dobrze dobrane oprawki podkreślają urodę kobiecej twarzy, a oczy
ukryte za szkłami okularów maja taki szczególny , tajemniczy i intrygujący wyraz.
Mrużenie niedowidzących oczu, efekt zniekształcenia owalu twarzy przez szkła , zauszniki oplatające zgrabne uszko czy wreszcie seksowny gest poprawiania okularów ... to wszystko powoduje u mnie bardzo silną reakcję erotyczną ...wiem, wiem ..to dziwne nieco :)
Kobiety poprawiają okulary w taki szczególny, bardzo zmysłowy sposób....poezja gestu !!
sposób ... dla mnie poezja.
Postrzegam okulary jako ciekawy element gry erotycznej :)

Jak myślicie, ktoś czuje podobnie i chciałby nawiązać rozmowę ?

Pozdrawiam
Noszę okulary 🙄
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Nosiłam kiedyś okulary korekcyjne ale czym prędzej się ich pozbyłam i je wywaliłam na śmietnik. Teraz mam soczewki. Wygoda, skutecznosc hamowania wady wzroku i estetyka po prostu na najwyższym poziomie. W soczewkach czuje sie rewelacyjnie i jak w raju... Okulary sa tak meczace i upierdilwe i irytujace ze brrr 🤢 Zmarnowany tylko te
n czas w ktorym nosilam okulary tego mi najbardziej zal. Niewygodne i oblesne sa. Oszpecaja kobiete tylko... X3 NIE! Nie polecam ich nikomu. Mam z nimi negatywne doswiadczenia.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Nosiłam kiedyś okulary korekcyjne ale czym prędzej się ich pozbyłam i je wywaliłam na śmietnik. Teraz mam soczewki. Wygoda, skutecznosc hamowania wady wzroku i estetyka po prostu na najwyższym poziomie. W soczewkach czuje sie rewelacyjnie i jak w raju... Okulary sa tak meczace i upierdilwe i irytujace ze brrr 🤢 Zmarnowany tylko te
n czas w ktorym nosilam okulary tego mi najbardziej zal. Niewygodne i oblesne sa. Oszpecaja kobiete tylko... X3 NIE! Nie polecam ich nikomu. Mam z nimi negatywne doswiadczenia.
Ja próbowałam mieć soczewki i niestety gorzej po nich widziałam i oczy mnie szczypały, nie mogły dojść do siebie
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Ja próbowałam mieć soczewki i niestety gorzej po nich widziałam i oczy mnie szczypały, nie mogły dojść do siebie
Jak widać dla każdego co innego i każdy organizm inny. U mnie przez x lat noszenia okularów zamiast hamować moją wadę to przy okularach mi leciała coraz bardziej- zero skuteczności. Dopiero inna okulistka poleciła mi soczewki i to byl strzal w 10! Szkoda tylko tych zmarnowanych lat, dioprii i czasu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry