• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odłożenie pigułek

gonia

Erotoman
Mam takie pytanie moze ktos odkladal pigulki i wie co sie pozniej dzieje
wiem ze organizm teraz sie oczyszcza ale ile to bedzie trwalo? bo caly czas ze mnie cos "leci" moze ktos moze powiedziec cos na ten temat.
 

lilo

Cichy Podglądacz
ja na lekcji wychowania do zycia w rodzinie( moze czasem było warto na nie zajrzec), dowiedzialam sie ze organizm kobiety "odzwyczaja" sie od pigulek po pol roku az, bo jest przyzwyczajony do przyjmowania hormonow z zewnątrz.... był to bodajrze temat o planowaniu ciazy .. wiec na pol roku przed planowana ciaza nalezy odstawic pigulki zeby w organizmie wszystko sie unormowalo i zabezpieczac sie przez ten czas w inny sposob .... a co do reakcji organizmu na taka zmiane to bywają rozne ...
 

gonia

Erotoman
Mere napisał:
Ja robiłam sobie przerwę, a potem w ogóle odstawiłam pigułki, ale nie pamiętam żebym miała jakieś upławy...
ja odstawilam tydzien temu no i wlasnie mam i to dziwne te uplawy nie wiem czy to normalne wiem ze musi sie wszystko oczyscic ale ile to moze trwac?!
 

Mere

Seks Praktykant
Na razie się tym nie przejmuj, jak po 2 tygodniach dalej tak będzie, to możesz się udać do lekarza. Chyba, że wolicz juz teraz, by sie niepotrzebnie nie martwić. Ale na twoim miejscu jeszcze bym się nie przejmowała :wink:
 

madzia

Podrywacz
ja odstawiałam 2 razy... za 1 razem miesiąc po odstawieniu dostałam grzybicy pochwy... :/ nie wiem czy to mogło być z tym związane ale higiena zachowana byłajak zawsze! niedawno znowu odstawiłam tabletki i przez pierwszy miesiąc równiez miałam upławy... w normalnej postaci tyle że w wiekszej ilości był ten śluz + swędzenie ale lekarz mówił że wszystko jest w porządku... żadnej grzybicy czy zapalenia czy czegokolwiek nie ma! i teraz podczas 3 miesiąca również w połowie cyklu wydzieliny jest więcej... ale to pewnie gdy dni płodne są... natomiast ja mialam inny problem... mój cykl sie wydłuzył i miesiaczka jakby spóźnia mi się do 2 tygodni... a jaki stres przez to ! A jakie te upławy masz? jakiego koloru? jeśli nie podejrzewasz żadnej choroby to sie nie martw. Widzisz ja już 3 miesiące nie biorę tabletek a nieraz mam coć takiego że nagle dużo wydzieliny wydostanie sie ze mnie... Ogólnie teraz duzo więcej niż podczas brania tabletek. Dziwne ale tak mialam 2 razy (bo 2 razy odstawiłam...)
 

gonia

Erotoman
wiesz co mialam tak jakby drugi okres tylko w mniejszej ilosci ale pozniej zauwazylam ze to raczej nie byla krew tylko jakeis uplawy wlasnie no i sie juz poki co skonczylo troszke czasem cos poleci wiec chyba narazie nic mi nie jest ;)
 

ktosiek

Cichy Podglądacz
no wlasnie teraz moja dziewczyna ma problem, bo odstawila tabletki i jest problem z powrotem do cyklu... dostala wkoncu tabletki na jego wywolanie (za pierwszym razem jak odstawiala to pomogly) tym razem wywolaly jeden i teraz 2-3 miesiace znowu brak... wlasnie szukamy specjalisty........................ eh :( :(
 

Dany

Cichy Podglądacz
Żeby nie powielać pytań i tworzyć nowych tematów.

Po jakim czasie mozna najwcześniej powrócić do brania tych samych pigółek, jeśli się je odstawiło?

Dzięki
 

gonia

Erotoman
Najlepiej odczekac pare miesiecy ja juz 4 miesiac nie biore poczekam jeszcze ze 2 i znowu zaczne chyba ze bedzie dzidzius to nie bede brala ;)
 

Dany

Cichy Podglądacz
Dzięki Gonia

A czy można sprecyzować to "pare miesięcy" ? I tu dzidziusia raczej nie będzie, poprostu dziewczyna odstawiła pigułki, a ja zastanawiam się kiedy znomu może zacząc brać.
 

Historyk

Cichy Podglądacz
Zadam tu pewne pytanie... nieco odwrotne do tematu. Po ilu dniach zaczynaja działać tabletki jak dziewcyzna je zacyzna dopiero brać(1 raz). Czyli po jakim czasie mozna juz współzyć w miare bez stresu ? pozdrawiam. :)
 

gonia

Erotoman
Juz bylo o tym na forum ale napisze ze tabletka dziala teoretycznie od 1-2 tabletki, ale ja uwazam i moj lekarz ze lepiej odczekac jakis czas zeby organizm przyzwyczaił sie do pigulek oczywiscie duzo osob uwaza ze odrazu sie kochaja i ze wszystko ok ale ostroznosci nigdy za wiele lepiej poczekac niz miec pozniej dzidziusia :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry