• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Od portali randkowych się zaczyna

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Który portal randkowy jest najlepszy? Poniżej przedstawiam kilka znanych mi portali.
Badoo – 119/3mies.
Tinder – 204,96/6mies.
ZaadoptujFaceta – 49,98/3mies, 79,98/6mies.
Sympatia - 41,90/3mies, 75,90/6mies.
Fotka – 29,00/3mies, 44,00/6mies.
eDarling – 224,70/3mies, 299,40/6mies.
Facebook Dating – prosto, wygodnie i za darmo (Ta apka nie działa)
Może jeszcze
EroDate - 129,00/3mies, 179,00/6mies.
Lepiej zapłacić więcej bo jest mnij fejków czy brać Fotkę, która jest tu najtańsza? Może macie jakieś własne propozycje portali tego typu?
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Na fotce nie masz czego szukać - premka nic ci nie zmieni, a i poziom użytkowników jest tam najabardxiej podły. Jak chcesz inwestować w premium to tinder wyjdzie najkorzystniej. Na badoo można przycebulic - zakładasz konto po czym zlecasz jego usunięcie i dostajesz 3 dni premki żebyś został (działa tylko na appce chyba).
Jezeli chodzi o użytkowniczki to chyba tez i na badoo najlepiej mi się poznawało - jakoś najbardziej wyluzowane, takie z normalnym podejściem na świat. Jedyna wada to ze raczej jest do poszukiwań na większym terenie.
Z fb datingu nie korzystałem ale z tego co kiedyś znajoma opowiadała to pusto tam :]
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
W moim przypadku najlepiej sprawdził się... dział ogłoszeń "towarzyskie" na lokalnym portalu. Minus taki, że w ciemno, bo nie ma zdjęć.
Ale miałem szczęście trafiać na fajne kobiety, w zasadzie każde spotkanie wcześniej czy później kończyło się w łóżku.
Z jedną z nich tworzę udany związek od kilku lat :)
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Napisz czy jesteście parą MM czy MK i z kim się spotykaliście. Jak wygląda takie spotkanie, idziecie najpierw na kawkę i tego samego dnia lądujecie w łóżku? Jaki abonament płacicie za dostęp?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry