• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obciąganie miękkiego penisa

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Mnie takie rzeczy zaskakują. Mi staje od razu, ale są dni (zmęczenie, wiek) gdy jednak potrzeba chwili i trochę mnie krępuje, że kobieta musi pobawić się makaronem. A tu się okazuje są fanki tego :-D
mi też zazwyczaj stoi od razu, ale czasem zdarza się że żona zdąży wziąć go do buzi jak jest jeszcze w stanie a raczej jak nie jest w stanie pełnej gotowości, ona lubi jak rośnie w jej ustach zawsze się cieszy że stanął dzięki jej ustom
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Czasami po alkoholu i innych używkach mogą być problemy z szybką erekcją. Wtedy fajnie mieć lizanego penisa albo branego do buzi.

Ja osobiście przyznaje że uwielbiam dochodzić mając miękkiego penisa. Robię to tak, że podczas masturbacji gdy jestem blisko przestaje to robić, czekam chwilę bez dotykania aby opadł lekko. I gdy czuje że czas znowu wracam do szybkiej zabawy gdy jest miękki i wtedy dochodzę. Mega uczucie.

Chciałbym mieć obciaganego, miękkiego penisa. Chociaż wiem że wiele dziewczyn woli jak stoi niż takiego flaka.
 
Mężczyzna

PerwersPiss

Cichy Podglądacz
mi też zazwyczaj stoi od razu, ale czasem zdarza się że żona zdąży wziąć go do buzi jak jest jeszcze w stanie a raczej jak nie jest w stanie pełnej gotowości, ona lubi jak rośnie w jej ustach zawsze się cieszy że stanął dzięki jej ustom
Kobiety uwielbiają lizać miękką faję, i jak im rośnie w ustach do twardej skały. 😁
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Z dziewczyną miałem taką sytuację, że szybko zaliczyłem dwa wystrzały, po czym zrobił się miękki. Powiedziałem wtedy, że nie dam rady trzeci raz, a ona zaczęła się nim bawić, chciała go trochę possać i zobaczyć jak zareaguje. Nie zgodziłem się, bo naprawdę byłem już bez formy, ale teraz jak myślę o tej sytuacji to żałuję, bo mogłoby być ciekawie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry