• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Noc z przyjaciółką żony

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Gorąca noc z seksowną przyjaciółką twojej żony/partnerki? Każdy facet, który nie chce narazić się na gniew swojej drugiej połówki, zaprzeczy takim fantazjom, ale w męskim gronie możemy bez skrępowania przyznać się, że czasami marzymy o takim wybryku, mało tego – nie mamy z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. I dobrze, bo fantazja to nie to samo co rzeczywistość. Już w okresie dojrzewania tworzyłeś obrazy upojnych nocy z najróżniejszymi kobietami i jeżeli takie wyobrażenia towarzyszyły ci przez kolejne lata, sakramentalne tak nie sprawi, że nagle wyzbędziesz się wszystkich erotycznych fantazji. A że najbliższa przyjaciółka twojej drugiej połówki jest wyjątkowo atrakcyjną kobietą, podświadomość tworzy obrazy z jej udziałem. To normalne,
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Moja obecna nie ma takiej przyjaciółki, na którą bym miał jakąś wielką ochotę, ale poprzednie takie miewały. Miałem ogrom fantazji, ale nigdy nie zrealizowałem ich.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja tam nie mam z tym problemy , żona kolegi czy jego siostra , kuzynka , bratowa , szwagierka...
Jeżeli to nie moja mama czy siostra to bardzo chętnie się z taką kobietą pokocham
Pamiętam jak kiedyś anielsko prześliczna żona kolegi , upiła się ze mną tequilą i po chwili tańczyła przede mną na golaska
Kazała się lizać całymi godzinami , o czym zawsze marzyłem
Była cudowna
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry