• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nieznajomość partnera lub partnerki

J

Johny black

Guest
Co robicie będąc z kimś długo, nie ujawniając swoich prawdziwych preferencji, udajecie czy zaczynacie pić!
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Zaczynam mówić - niekoniecznie wszystko, niekoniecznie na raz (niektóre rzeczy odkrywam stopniowo), bo tkwienie w związku, gdzie mam być kompletnie nieprawdziwy i zduszony, nie ma sensu.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Trzeba być wyjątkowo twardym psychicznie, aby udawać na dłuższą metę. Pytanie czy związek tzw. udawany ma w ogóle szansę na dłuższe przetrwanie :unsure:
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Tak, jak z wieloma innymi rzeczami w życiu, nie wszystko działa w dwie strony i efekt jest, jaki jest.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Tak, jak z wieloma innymi rzeczami w życiu, nie wszystko działa w dwie strony i efekt jest, jaki jest.
Bardzo często w sumje zdarza się też, że przez nieznajomość jedna osoba tłumi drugą.
I tak się pierdoli wszelkie relacje
No nie do końca.
No i co ja tu mogę więcej dodać...
Co tylko chcesz... 🙈
Jasne, że sięgam po alkohol, w końcu in vino veritas :D
Meh, po prostu język się rozluźnia. :p
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Bardzo często w sumje zdarza się też, że przez nieznajomość jedna osoba tłumi drugą.

No nie do końca.

Co tylko chcesz... 🙈

Meh, po prostu język się rozluźnia. :p
W rzeczy samej, ale czy prawda zawsze bywa wyzwalająca w dobrym tego słowa znaczeniu? Jak pokazuje "Dzika kaczka" Ibsena, dążenie do jej odkrycia za wszelką cenę może być na tyle tragiczne w skutkach, że lepiej niekiedy pozostać w niewiedzy.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
W rzeczy samej, ale czy prawda zawsze bywa wyzwalająca w dobrym tego słowa znaczeniu? Jak pokazuje "Dzika kaczka" Ibsena, dążenie do jej odkrycia za wszelką cenę może być na tyle tragiczne w skutkach, że lepiej niekiedy pozostać w niewiedzy.
Ale pytanie tutaj to czy warto ukrywać swoje ja będąc równolegle nieszczerym wobec kogoś
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Jak nie do końca? Spróbuj być nieszczerym z drugą stroną i tylko czekaj na efekty, szybko przyjdą.
Nie do końca bo ktoś może chcieć uprawiać dziki seks całe życie i założyć rodzinę, jeśli wtedy ta osoba zakłada rodzinę, a wciąż ma w sobie ciągutki, aoe wie, że ta druga opcja jest ważniejsza to wytrwa pomimo pewnych ograniczeń. Nie można mieć wszystkiego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry