• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie wiem dlaczego, ale lubię się pokazywać nago

Dawid90

Cichy Podglądacz
Nie wiem dlaczego, ale lubie pokazywać mojego przyjaciela :confused: Uważam, że jest super itd. itp.
I tutaj pada pytanie do wszystkich. Jak jest z tym u was? Czy tez lubicie się chwalić tym czym was natura obdarzyła, jeśli tak to dlaczego?

Zapraszam do dyskusji ;)
 

jnwag

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam rozpinać rozporek i wyjmować na wierzch swojego przyjaciela i chodzić tak nocą w miejscach publicznych. Uwielbiam też latem biegać z wyciągniętym kutaskiem wokół jeziora. :)
 

Yamnik

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam rozpinać rozporek i wyjmować na wierzch swojego przyjaciela i chodzić tak nocą w miejscach publicznych. Uwielbiam też latem biegać z wyciągniętym kutaskiem wokół jeziora. :)


to juz jak dla mnie lekka przesada, za to mozna dostac od kogos wpierdol a kobieta wracajaca do domu moze zaczac sie bac przechodzic tamtedy.. ale samo pokazywanie np na sex kamerkach jak dla mnie jest spoko. Pochwalic sie czyms co inni chca obejrzec? zajebiscie :) Kilka osob zadowolonych :) Sam bywalem kiedys na Chaturbate :x
 
L

Lucy

Guest
Ja kiedyś pokazywałam z koleżankami piersi przejeżdżającym wojskowym. Przyjemności z tego nie było ale przynajmniej chłopcy zadowoleni :p liczy się? :D
 

Jakub500

Cichy Podglądacz
Ja co jakiś czas mam takie zboczone zachowania i wtedy można niespodziewanie spotkać wychodzącego z łazienki że sztywnym kutaskiem i wtedy podudzony takim szybkim spotkaniem szwagierki lub teściowej idę do sypialni i sobie fantazuje o harcach że szwagierczka lub mamusia. Spuszczam sie obficie na dłoń i znowu idę umyć lepkie rączki i kutaska i dopiero idę się ubrac
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry