• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie mogę ściągnąć skóry z żołędzia, a pierwszy raz tuż, tuż...

Status
Zamknięty.

donat555

Cichy Podglądacz
Siemanko
Jestem mlody jeszcze przed 18 mam wspaniala kobiete chce z nia rozpoczac zycie seksualne lecz przeraza mnie jeden defekt w moim ciele mianowice nigdy o tym z nikim nie rozmawialem ale zauwazylem ze skora z penisa schodzi latwo i bezproblemowo mi natomiast nie sprawia problemu zdjecie skury z penisa gdy nie jest w stanie wzwodu natomiast kiedy juz mi pytong stanie i to i zdjecie nagle okazuje sie trudne jak i jeg utrzymanie ponizej glowki penisa ktora najczesciej pozbawia panienka skury . Pomuzcie mi niewiem co ze mna jest nie tak kiedys bylo jeszcze trudniej podczas wzwodu zdjac skure teraz ze tak sie wyraze ujscie mojej skurki na pytongu zrobilo sie jakby wieksze czy da sie cos zrobic aby kiedy w koncu bede mial ten 1 raz z moim kochaniem to zebym sie nie zblaznil nie mogac zdajc skory lub nawet jesli ona mi ja zdejmie i bede i przejdziemy do samego seksu to skora oplatajaca glowke penisa bedzie mnie uwierac w niego



RATUNKU !!!!

A i zapytam sie z ciekawosci czystej poniewaz pewnie znam odpowiedz
czy 15,5 cm penisa podczas wzwodu to malo :( ??
 

Benek

Seks Praktykant
cos takiego to stulejka - u niektorych pojawia sie problem z obciagnieciem podczas wzwodu u niektorych nawet s tanie "spoczynku". Podobno sa jakies kremy ktore rozluzniaja skore, podobno tez powolne "cwiczenie" i staranie sie stopniowo obciagnac skore tez pomaga, oczywiscie nie od razu ale w koncu sie rozciaga. Jezeli i to nie pomaga pozostaje zabieg obrzezania, w dzisiejszych czasach idziesz rano do kliniki i wieczorem wychodzisz z wycieta skorka, jezeli nie chcesz nikomu o tym mowic bo sie wstydzisz to wlasnie nie musisz , musisz miec jedynie 18lat.

OCZYWISCIE PRZED ROZPOCZECIEM JAKICH KOLWIEK ZABIEGOW CZY CWICZEN NALEZALO BY SKONSULTOWAC SIE Z UROLOGIEM
 

xmariox

Cichy Podglądacz
szczeze powiem ze mam ten sam problem..
Podczas zwodu nie moge zdjac skurwi z penisa a niechce robic tego na sile bo nie wiem jak to sie skonczy, w pozycji opadnietej jednak moge to zrobic... chcialem spytac o te sposoby cwicze jak robic, czy pomoze dokladniej prosze jestem co prawda pelnoletni ale w jakim wieku sie to ujawnia ? I najwazniejsze pytanie... czym i jaka choroba grozi taka stulejka ??
 

donna

Cichy Podglądacz
BENEK ! skad wiziąłeś taki pomysł, że jak sie ma stulejke to sie obrzeza ?? to najglupszy pomysl jaki slyszalam !! owszem jest to zabieg chirurgiczny ale niegdy w życiu obrzezanie ! nie strasz chlopaka :)
 

Krzyś

Nowicjusz
donna napisał:
BENEK ! skad wiziąłeś taki pomysł, że jak sie ma stulejke to sie obrzeza ?? to najglupszy pomysl jaki slyszalam !! owszem jest to zabieg chirurgiczny ale niegdy w życiu obrzezanie ! nie strasz chlopaka :)

No wg mnie również jest to obrzezanie, przecież zabieg ten polega na pozbyciu się napletka, a to samo co obrzezanie ... Wiem bo mój brat cioteczny również miał taki zabieg w wieku 5 lat ...

A co do tematu poruszonego przez donata555 i xmariox'a, może problem polega na tym iż macie zbyt krótkie węzidełko? Skoro możecie ściągnąć napletek gdy członek znajduje się w stanie spoczynku, a dopiero w stanie wzwodu nie dajecie rady, być może jest to właśnie ta sytuacja. Dla wyjaśnienia wątpliwości udajcie się do urologa, i tam się okaże co to dokładnie jest, ale wg mnie w przypadku stulejki nie dalibyście rady ściągnąć równieżw stanie spoczynku ... Takie jest moje zdanie, oparte na własnych przeżyciach ... Pozdrawiam
 

Gangrel

Seks Praktykant
http://www.stulejka.com

W czasie spoczynku latwiej zdjac napletek, bo przeciez zoladz jest mniejszy. W czase wzwodu penis pecznieje - szczerze watpie, zeby tutaj chodzilo o wedzidelko, zwlaszcza, ze napisal, ze Go 'uwiera'. Raczej wlasnie o to, ze w czasie spoczynku jeszcze sie 'miesci', dopiero podczas wzwodu zaczyna bolec.
 

fraszka

Podrywacz
Jeśli jest możliwe choć z pewnym trudem zdjęcie tej skórki to yaki zabieg będzie polegał tylko na małym nacięciu, które goi sie w ciągu kilku dni.
I nie ma się czego wstydzić.
15,5 cm we wzwodzie to juz pół centymetra ponad średnią. :D pozdrawiam
 

SETH

Podrywacz
Zdecydowanie stulejka. Udajcie się do urologa a potem na zabieg. Jeśli będą się Was pytali jakie znieczulenie chcecie, bez namysłu mówcie, że narkozę.
 

rose

Biegły Uwodziciel
przy takim dorbnym zabiegu to raczej miejscowe dają i lekarz nie bardzo pyta.. :p przed narkozą trzeba zrobić mnóstwo badań.. anestezjolog wywiad przeprowadza.. po co to?? wystarczy mojescowo- tak mi sie wydaje.. :)
 

Benek

Seks Praktykant
donna napisał:
BENEK ! skad wiziąłeś taki pomysł, że jak sie ma stulejke to sie obrzeza ?? to najglupszy pomysl jaki slyszalam !! owszem jest to zabieg chirurgiczny ale niegdy w życiu obrzezanie ! nie strasz chlopaka :)

nie ja to wymyslilem tylko elkarze specjalisci, wiec jezeli sie nie znasz to nie zabieraj glosu :!: :!: :!:
 

rose

Biegły Uwodziciel
nie kłócić sie :) zabieg chirurgiczny a w zasadzie kosmetyczny w zależnosci od przypadku polega albo na obrzezaniu( kiedy napletka wogóle nie można ściagnąć poza żołądź prącia) lub poprostu na poszerzeniu ujścia napletka, w lżejszych przypadkach np kiedy napletka nie mozna zdjąć tylko podczas wzwodu.. ale o wszystkim decycuje lekarz.. :wink:
 

SETH

Podrywacz
Ale jak się ktoś by pytał to proponuję wybrać zabieg pod narkozą. Oprócz tego wywiad z anestezjologiem nie trwa dłużej niż 5-10 minut. A po operacji jeśli nie ma komplikacji można iść tego samego dnia do domu.
 

donna

Cichy Podglądacz
ojoj ale jeste grozny Benek ! normalnie eh... obrzezanie jest ostatecznym wyjsciem a stulejke w wiekszosci przypadkow najpierw probuje sie leczyc przez poszerzanie napletka a nie od razu przez usuwanie.
 

keniusz

Cichy Podglądacz
Hej! ja mialem ten sam problem.Teraz mam 23 lata...zauwazylem go gdzies 6 lat temu.Cwiczylem...długo cwiczylem powolutku sciagalem skórke podczas wzwodu i teraz jest ok:).Bylo ciezko na poczatku,ale sie nie poddawalem.Oplacalo sie:)
Mozecie poddac sie zabiegowi..moj kumpel przechodzil go jakies 4 miechy temu.Dobrze ,ze mial znajomego chirurga bo uciął mu tylko kawałek.Z tego co wiem to normalnie tną cały napletek i wtedy zawsze masz odslonietego żołędzie.Pozdrwiam i zycze wytrwania w cwiczeniach:)
 

Benek

Seks Praktykant
donna napisał:
ojoj ale jeste grozny Benek ! normalnie eh... obrzezanie jest ostatecznym wyjsciem a stulejke w wiekszosci przypadkow najpierw probuje sie leczyc przez poszerzanie napletka a nie od razu przez usuwanie.

grozny, nie widze w swoim poscie zadnej grozby :shock:
 

donna

Cichy Podglądacz
zle sie wyrazilam... poprawie sie ... jestes bardzo krzykliwy .... wiecej wykrzyknikow nie mogles tam wcisnac
 

SETH

Podrywacz
Wiesz, ale lepiej, żeby ocenił to specjalista. Jeśli rzeczywiście zwężenie jest niewielkie to domowym sposobem da się to naprawić. Ale w przeciwnym wypadku można jeszcze pogorszyć i tak patową sytuację.

Szczerze mówiąc znam to z własnej autopsji. Jak byłem mały to robiono mi operację urologiczną związaną ze stulejką. Tylko, że jak się rozwinąłem to wróciło to do stanu sprzed operacji. A pewnego dnia spróbowałem, że postaram się sam to naprawić. I tak to 'naprawiłem', że wytworzył się załupek.. A mówię Wam: to jest najgorsze co może być.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry