• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie dochodzi gdy go masturbuję

vampa

Cichy Podglądacz
Mam problem :( Otóż nijak nie potrafię dostatecznie podniecić mojego chłopaka poprzez masturbację. Dzięki mnie nigdy nie doznał orgazmu, nawet jesli robiłam mu loda. Dodam że jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami. Pomimo, że jesteśmy ze sobą kilka miesięcy on nadal nałogowo sie masturbował i niedawno za moja namową przystopował do jednego raza na tydzień. Czy nie moge go podniecic dlatego, że jest zbyt "wyrobiony" i trudno jest mi dopasować się do jego wymogów? gdy mowie mu zeby powiedział co jest nie tak mówi ze On jest już 'weteranem wojennym' i mówi się trudno, że przeżyje to. jestem tym załamana bo chciałabym sprawić mu przyjemność wiekszą niz on sam moze sobie zapewnić. Czy niektórzy z was też mieli podobne przypadki? prosze o pomoc :(
 

Progress

Cichy Podglądacz
A jestes pewna ze robi to tylko raz na tydzien?? :> Bo moze tylko tak mowi a w zeczywistosci cigle sie masturbuje a to napewno nie poprawi sytuacji... wiem cos o tym...najlepiej jakby przestal w ogole sie masturbowac i probowac osiagnac orgazm dzieki Tobie.
 

vampa

Cichy Podglądacz
No wiem, że 1-2 razy w tygodniu masturbuje sie, na pewno nie robi tego codziennie, tego jestem pewna. A co do całkowitego przestania to nie wiem czy to się uda :( chyba 2 miechy namawialam go zeby ograniczyl sie ale strasznie ciezko bylo mu sie przelamac, w koncu kilka lat to robił. pociesza mnie chociaz to, ze uznal ze to ja powinnam go zadowalac (a i tak nie wychodzi jednak...) naprawde nie wiem czy udaloby mu sie to, musialabym znowu go namawiac a on jest do tego taki niechetny, trudno mu zrezygnowac z przyjemnosci i odstresowania...
 

Kolorowy

Podrywacz
Heh... dobre wytłumaczenie... słuchaj, masturbuje się bo jestem zestresowany, musze się rozładować :lol: Przeciez są tysiące innych rzeczy którymi można to zastąpić...
Poprzedniej partnerce też wciskałem, że się nie masturbuje a jak już to sporadycznie... niestety w rzeczywistosci było inaczej... nie potrafiłem się bez tego obejść... w sumie to do dzisiaj z tym walczę... ale już jest o wiele lepiej... aczkolwiek nie wyleczyłem się w 100%.
Jaki problem doprowadzić faceta do orgazmu? Męcz go aż wkońcu dojdzie... to nie baba, że trzeba strasznie kabinować i szukać sposobów :wink:
Zresztą jeżeli robiłas mu już lodzika to popróbuj jakiś experymentów... np. masturbacja i lodzik na zmianę... troche inwencji...

Ile macie lat?
 

młoda

Podrywacz
Kolorowy napisał:
Jaki problem doprowadzić faceta do orgazmu? Męcz go aż wkońcu dojdzie... to nie baba, że trzeba strasznie kabinować i szukać sposobów
Tu się zgadzam :] Z facetem nie ma większych problemów, bo nie trzeba przy nim żadnej gimnastyki, żeby było mu dobrze :p Próbuj, bądź bardziej cierpliwa i będzie dobrze :)
 

vampa

Cichy Podglądacz
Dzięki za rady. Cierpliwa będę na pewno bo nie odpuszczę sobie :wink:
Myślałam tylko czy to jakiś odosobniony przypadek ale widzę, że jednak jest dobrze, wystarczy się starać. Jak tylko bedzie okazja biorę się do dzieła. Gorzej tylko jak będę chciała przy okazji zrobić mu loda bo mówi ze go to boli i jeśli znowu tak będzie to dalej tak nie chce (nie dziwię się ale dlatego chcę poćwiczyć tylko ze tego tez nie chce :( )

Ja mam 18 a on 19 lat
 

młoda

Podrywacz
Co do seksu oralnego: mówi, że go boli? Może "zahaczasz" ząbkami o penisa? Każdego faceta takie coś boli... Postaraj się być troszkę delikatniejsza ;)
 

vampa

Cichy Podglądacz
Faktycznie mogę zahaczać itp. bo jego penis jest ogólnie duży i przede wszystkim gruby a ja mam raczej małe usta... :/
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Może przydałyby się mu jakieś mocniejsze bodźce, skoro taki z niego "weteran"?
Jakiś striptiz z nienacka, coś zeby rozbudzić jego zmysły :wink:

No chyba że naoglądał się też dużo filmów/pisemek (co jest przecież możliwe), wtedy to musisz wykombinować sam już nie wiem co :p
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Yossarian napisał:
Może przydałyby się mu jakieś mocniejsze bodźce, skoro taki z niego "weteran"?
Jakiś striptiz z nienacka, coś zeby rozbudzić jego zmysły :wink:
Właśnie! Tez mysle, ze powinnas pobudzic jego zmysly :)
 

vampa

Cichy Podglądacz
Ok, będę próbować, mam nadzieję, że mi się uda :wink:
Tylko że czasami gdy mi wychodzi to się nagle okazuje ze wszystko na nic bo mu... ścierpł :/
 

vampa

Cichy Podglądacz
Ja też nie wiem jak to możliwe ale po prostu gdy przykładowo wczoraj mu masowałam i troche masturbowałam go tak mu stał, że mu ścierpł. Mówi, że to go boli i sam nie wie dlaczego tak się dzieje bo robię podobnie jak on sobie...
 

Szarka

Erotoman
Vampa - nie masturbujesz go , mylisz pojęcia masturbacja to sprawianie rozkoszy samemu sobie, Ty go poprostu zaspokajasz ręką ...

raczej nie chodzi o cierpnięcie członka , a o jego przekrwienie to znaczy, możliwe, że za długo był drażniony co powoduje jego przekrwienie, miało dojść do wytrysku ale z pewnych powodów nie dochodzi...

myślę, że za dużo w tym zaspokajania ręką ... powinien się rozładować w inny sposób inaczej może miec Twój partner problem z normalnym stosunkiem
 

vampa

Cichy Podglądacz
Fakt, pomyliłam pojęcia, sama powinnam to zauwazyć... :oops:

Szarka, mówisz że za dużo w tym używania ręki jednak ja wcale tak często jej nie uzywam, wręcz przeciwnie. Bardzo rzadko wykorzystuję tylko ją. Przważnie jest tak, że aby go podnienić dużo się z nim całuję i pieszczę całe ciało i w tym troche go tam dotykam. Owszem, wtedy stoi mu bardzo mocno ale do orgazmu to daleeeeka droga. Chodzi mi głównie o to, że gdy uzywam samej ręki to zawsze mu scierpnie... Gdy on sobie robi to nigdy. Mówi ze mam za mało siły w ręce i musiałabym tak robić dość długo ale wątpię żeby to dało jakiś efekt bo i tak nie wychodzi gdy próbuje czegoś nowego. Więc samymi pieszczotami nie daję rady, gdy uzywam ręki też nie. Jak na razie tylko on umie doprowadzić siebie do orgazmu. Mam nadzieję, że chociaż podczas sexu będzie inaczej ale na to mamy czas. Nie wiem, może problem leży w tym, że sami na dłużej jesteśmy rzadko i nie mogę robić wszystkiego co przyjdzie mi do głowy.
Gdybyśmy mieli więcej prywatności to może wtedy dałoby jakiś efekt.
Naprawdę nie wiem, gdzie może leżeć przyczyna... :(
 

vampa

Cichy Podglądacz
Kiedy mówił, że było za słabo to robiłam mocniej i na odwrót. Wynik - brak rezultatów...
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm, to możesz jeszcze go poprosić, aby on przez chwilę poprowadził twoją rękę, łącznie z siłą ucisku. Niech obejmie twoją rękę swoją i spróbuje pokazać jak mu jest najprzyjemniej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry