• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nic jej nie podnieca, nic nie kręci :(

Status
Zamknięty.

j.t.d

Cichy Podglądacz
Witam

Mam problem z moja ukochana. Jestesmy ze soba kilka miesiecy. Ja mam 25 lat, ona 21.
Problem polega na tym, ze nic jaj nie podnieca.. Nie odczuwa zadnej fizycznej przyjemnosci i wcale w sumie jej to „nie interesuje”. Mowi, ze „dla niej to moglo by wcale nie istniec”. W przeszlosci było tak samo. Ja nigdy nie miałem takiego problemu.. Podczas gry wstepnej i stosunku odczuwa tylko minimalna przyjemnosc.

Będziemy probowali cos z tym zrobic ale mimo wszystko chce was spytac o rade.. czyli... HELP
 

sii

Biegły Uwodziciel
ano to chyba jedyna rada... albo rozmowa nic wiecej przeciez u dziewczyn to wszystko w glowie siedzi dlatego jezeli tak do tego podchodzi to i przyjemnostek nie bedzie :| :cry:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
kurcze, nie żebym zgrywała znowu psycholog czy coś.. Ale może ona napradę ma jakieś złe przezycia związane z fizycznością?
 

Szarka

Erotoman
rozumiem ją, sporo moich koleżanek, a nawet spora większość z nich nie odczuwa ŻADNEJ satysfakcji z sexu. To nie jest wina partnera, jeżeli kobietę trudno pobudzićjeszcze trudniej będzie ją namówić do prób, zmian itp. Ale próbować warto. Wizyta u sexsuologa jest w tym przypadku jak najbardziej na miejscu.
 

j.t.d

Cichy Podglądacz
wlasnie... cos czuje, ze bedzie trudno..
zostaje probowac, probowac i jeszcze raz probowac..

co do wizyty u seksuologa to bardzo powaznie o tym mysle.. tylko tu znowu problem.. musze ja przekonac, ze warto, bo narazie to nie ma pojecia co ja omija i jakos nie bardzo chce sie o tym sprobowac dowiedziec.

ostatnio bardzo duzo rozmawiamy na ten temat. mam nadzieje, ze jakis efekt to przyniesie.


pozdrawiam
 

zivko edge 540

Cichy Podglądacz
hmm moze dpobrym rozwiazaniem było by zaproponowanie twojej dziewczynie odbycie kursu kombajnisty zbozowego na najnowszym typie komnbajna Bizon 1200 rx ... wiesz moze to by ja podniecało jak byscie siedzieli w kombajnie ona by jechała prowadziła mega statek goniac zające poo polach i próbujac je dorwac a ty w tym czasie bys robił co swoje i moze wtedy by odczuwała przyjemnosc z tego .... heya :lol:
 

SETH

Podrywacz
Zivko się najarał :p

Wizyta u seksuologa powinna w jakiś sposób pomóc (tzn pomóc dziewczynie j.t.d, a nie Zivkowi :p )
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Taa... ciągniki by poderwały olbrzymie pola rzerzuchy, która zawładnęłaby całym światem.

A ja tymczasem wrócę do polowania na azbestowe renifery w betonowym lesie bez klamek :roll:
 

ted

Biegły Uwodziciel
A moze brak satysfakcji nie wynika z psychiki tylko slabego unerwienia, przez co doznania przez nai odbierane sa o wiele slabsze a co za tym idzie nie wystarczajace aby sprawiac przyjemnosc.
 

Plamerek

Cichy Podglądacz
Ciężka sprawa - jeśli jej wogóle nie pociąga sfera sexualności - ani stosunek ani petting to jeśli nie bierze tabletek które moga to powodować, to słyszałem że to jest uwarunkowane hormonalnie - za niski poziom hormonów i kobieta nie ma na nic ochoty...ciężka sprawa :)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
seba03 20 lat i nic Pierwszy raz 54
sajjanin86 Eksperyment - popatrz, to nic nie kosztuje Seks 228
S Ostry sex W naturze nic nie ginie. Opowiadania erotyczne 0
C Prostytutka to nic złego Seks 152
K Przyjaciele i nic więcej Związki 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry