• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najlepsza mama

Mężczyzna

Gilgamesz

Cichy Podglądacz
Dzień dobry.

Opisze Wam pewną historie.

Wcielam się zawsze w główną postać w historii 😜

Otóż mam na imię Dagmara i od zawsze lubiłam szczególnie dbać o stopy, nosić rajstopy i szpilki.

Poza tym dzieliłam się takimi fotkami na jednym z portali, gdzie spotykały się z ogromną publicznością.
Mój mąż nie wiedział co traci, w domu został jedynie 16-sto letni syn Adrianem.

Pewnego dnia przypadkiem zobaczyłam że bardzo często ogląda fotki moich stóp w każdej formie. Mi również się bardzo podobały, więc było mi miło, że docenia mamę.

Przyszedł dzień gdy dostałam wiadomość z propozycją sesji zdjęciowej a także Tickle Sesion.

Po wielu komplementach od nadawcy wiadomości, zgodziłam się.

Na miejscu przywitał mnie 18 letni chłopak. Pokazał i powiedział co i jak, aż trafiliśmy do pomieszczenia gdzie stały solidne dyby. Zostałam poproszona o zajęcie miejsca. Po chwili byłam już unieruchomiona. Nagle mój przyszły oprawca zniknął, pojawił się inny, w kominiarce. Patrzyłam bez słowa co robi.

Kiedy to nagle zdjął z siebie kominiarkę.

-Boże! To Ty synku! Jak to możliwe…

Wszystko Ci wyjaśnię, obiecuje! - Wykrzyczałam.

-To ja Ci wyjaśnię. To ja zorganizowałem to że tutaj jesteś… - Wyznał.

-Słucham…? Jak to? Po co? Dlaczego?! - Pytałam histerycznie.



Wtedy spojrzał na moje stopy…

Podszedł do nich i zaczął ściągać szpilki.

Po czym jak prawdziwy koneser obie dokładnie wąchał. Zaniemówiłam na chwilę…

-Synku… Co Ty robisz…? - Cicho zapytałam.

-To Twoja wina że tutaj jesteś - Odpowiedział.

-Jak to? Przecież nic nie zrobiłam! - Odpowiedziałam.

W tym momencie zaczął unieruchamiać moje palce od stóp gumkami przymocowanymi do dybów. I to już mnie dość mocno łaskotało.

-Muszę Panią przesłuchać… -Odpowiedział.

-Słucham?! W jakim celu?! - Pytałam.

-Nie miałaś pojęcia. Mam od urodzenia fetysz kobiecych stóp… Do tego Ty ciągle machałaś mi nimi przed nosem, wrzucałaś fotki… - Zakończył.

Po czym wziął do ręki pędzelek i kazał mi się nie śmiać.

Zaczął mnie nim łaskotać.

-Proszę Cię! Ty nie masz pojęcia co czuję!

Puść mnie! Błagam! - Krzyczałam.

-Kto Cię przysłał? Odpowiadaj! - Droczył się ze mną.

-Słucham?! Przecież to ja, Twoja mamusia! - Odpowiedziałam.

-Ooo… Mamusia z takimi pięknymi i delikatnymi stópkami… Rozmiar 37… Mmm… - Mówił szyderczo.

-Przestań! Szczeniaku! Puść mnie! Rozumiesz?! - Krzyczałam.

-Dopiero kiedy wypróbuje na Tobie każdą metodę łaskotek i wszystkie gadżety służące do tego. - Oznajmił.

Wtedy zjawił się chłopak który czekał za mną gdy tutaj przyszłam.

Wtedy momentalnie każdy zajął się jedną z moich stóp.

-Kto Cię przysłał? Mów. Haha. - Szydzili.

Zaczęli używać elektrycznych szczoteczek do zębów.

-Jesteście potworami! Puśćcie mnie! Natychmiast! Szczeniaki! - Wrzeszczałam.

-Masz błagać o litość! - Oznajmił kolega mojego syna.

-Synku! Proszę! Przestańcie! Nie mam już siły! - Krzyczałam z rozpaczy i bezradności.

-Skończcie już łaskotać stopy! Proszę Was!!! - Krzyknęłam.

Spojrzeli się na siebie i podeszli z obu stron do moich żeber i brzucha.

Zaczęli kłuć mnie palcami po żebrach i brzuchu.

Po chwili mój syn wrócił do stóp. Jego kolega zajął się moim brzuchem i żebrami.

Zauważyłam że coraz bardziej zaczyna łapać moje piersi i je łaskotać.

W którymś momencie włożył mi ręce pod bluzkę. Po chwili rozkuł mi ręce spięte za moimi plecami… Jednak odrazu zakuł je ponownie z przodu a następnie położył mnie na płasko i kajdanki przypiął do barierki za mną a następnie zakleił mi usta taśmą.

W tym samym momencie podwinął mi bluzkę aż pod same pachy.

Zaczął łaskotać po całym tułowiu a ja mogłam tylko piszczeć.

W tym momencie zaczęłam przeżywać prawdziwy koszmar, gdyż moje stopy zaczęły być bardzo mocno drapane po piętach.

W pewnym momencie po prostu przestali a ja wreszcie odetchnęłam.

Wszystko zakończyło się praktycznie bez słowa i również bez słowa wróciłam do domu, wzięłam prysznic i położyłam się spać. Rano obudziłam się w świetnym humorze, więc nie mogło być tak strasznie… Założyłam laczki i poszłam zobaczyć do syna, jeszcze spał.

Weszłam pod jego łóżko aż po kolana, zgięłam w nich nogi, tak że stopy były widoczne dla leżącego na łóżko. Krzyknęłam:

-Ratunku! Zaklinowałam się!

W tym samym momencie usłyszałam że obudził się Alan a po kilku sekundach przyblokował moje nogi i zaczął drapać po piętach. Teraz tylko się śmiałam, nic więcej.

Doszliśmy do wniosku że Dyby w piwnicy naszego domu to świetny pomysł a Alan za każdym razem spotyka przy nich kobietę w arabskim stroju, której widać tylko oczy i stopy, które są ubrane bardzo rozmaicie. Sam ma kominiarkę założoną na głowę i interesują go tylko podeszwy stóp.

Raz na tydzień, widzimy się tam przez godzinę.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Amatorszczyzna ? Dla mnie najlepsza Masturbacja 3
T Najlepsza sex zabawka Seks 11
P Która pozycja najlepsza do minetki? Kamasutra 207
P Jaka grubość penisa jest najlepsza? Seks 44
J Mama z synem Seks 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry